ИА «Контекст Причерноморье»
Одесса  >  Новости  >  Экономика
Депутаты Одесского облсовета собираются попросить правительство не поднимать цены на газ
11:03 / 02.02.2021
Экономика

ОДЕССА, 02 ФЕВРАЛЯ 2021 ГОДА, КОНТЕКСТ-ПРИЧЕРНОМОРЬЕ — На сегодня запланировано проведение пленарного заседания четвертой внеочередной сессии Одесского областного совета.

Об этом ИА «Контекст-Причерноморье» сообщили в пресс-службе Одесского областного совета.

Конкурс «Учитель года — 2021» в Одесской области проходил в онлайн-формате на платформе КУВО «Одесская академия непрерывного образования Одесского областного совета».

В решении жюри конкурса сказано:

Сьогодні об 11-й годині заплановано відкриття пленарного засідання четвертої позачергової сесії обласної ради. До розгляду винесено чотири питання.

1. Для проведення відкритого голосування з питань порядку денного сесії, таємного голосування та визначення його результатів утворюється лічильна комісія у кількості 7 осіб. Проєкт рішення, де вказано персональний склад комісії з числа депутатів Одеської обласної ради VІІІ скликання, – за посиланням: http://oblrada.odessa.gov.ua/dokumenty/proekty-rishen-shho-rekomendovani-dlya-rozglyadu-na-plenarnomu-zasidanni-sesiyi-odeskoyi-oblasnoyi-rady .

2. Беручи до уваги ініційоване Президентом України зменшення ціни на газ на понад 30%, враховуючи важку епідеміологічну ситуацію, спричинену вірусом COVID-19, та керуючись статтями законів Україні, пропонується схвалити текст звернення депутатів обласної ради щодо підтримки запровадження заходів для недопущення зростання цін на природний газ та інших житлово-комунальних тарифів для населення. Зазначене звернення планується надіслати до Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України.

3. Депутатські запити.

4. Різне.


© 2005—2021 Информационное агентство «Контекст-Причерноморье»
Свидетельство Госкомитета информационной политики, телевидения и радиовещания Украины №119 от 7.12.2004 г.
Использование любых материалов сайта возможно только со ссылкой на информационное агентство «Контекст-Причерноморье»
© 2005—2021 S&A design team / 0.066
Перейти на полную версию сайта