ИА «Контекст Причерноморье»
Одесса  >  Новости  >  Экономика
Одесчина подписала Меморандум о сотрудничестве с Госпродпотребслужбой
09:32 / 14.09.2021
Экономика

ОДЕССА,14 СЕНТЯБРЯ 2021 ГОДА, КОНТЕКСТ-ПРИЧЕРНОМОРЬЕ — Председатель Одесской областной государственной администрации Сергей Гриневецкий провел встречу с председателем Государственной службы Украины по вопросам безопасности пищевых продуктов и защиты потребителей Владиславой Магалецкой, в ходе которой стороны подписали Меморандум о сотрудничестве.

Об этом ИА «Контекст-Причерноморье» сообщили в пресс-службе Одесской ОГА.

В сообщении облгосадминистрации сказано:

Голова Одеської облдержадміністрації Сергій Гриневецький та голова Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів і захисту споживачів Владислава Магалецька підписали Меморандуму про співпрацю між Одеською обласною державною адміністрацією та Державною службою України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів.

Мета документу – визначення порядку взаємодії та співробітництва між сторонами у визначених сферах, що належать до компетенції Держпродспоживслужби з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів.

«Сьогодні зроблено дуже важливий крок – підписано Меморандум про співпрацю із Державною службою України з питань безпечності харчових продуктів і захисту споживачів. Це – дуже актуально, особливо в процесі реалізації і Стратегії людського розвитку, і Стратегії економічної безпеки. Переконаний, завдяки таким угодам нам вдасться зрушити з місця величезну гору проблем у сфері забезпечення якості життя населення, шляхом надання якісних послуг» – зазначив голова Одеської ОДА Сергій Гриневецький.

Зі свого боку голова Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів і захисту споживачів Владислава Магалецька, запевнила, що спеціалісти служби, в усіх сферах їх компетенції, будуть працювати якнайкраще в кожній громаді Одеської області.

«Це і галузь ветеринарної медицини; і сфера безпечності та окремих показників якості харчових продуктів; і сфера санітарного законодавства, санітарного та епідемічного благополуччя населення; і сфера здійснення державного нагляду (контролю) за дотриманням законодавства про захист прав споживачів; і дотримання вимог щодо формування, встановлення та застосування державних регульованих цін; і карантин та захист рослин, насінництва, розсадництво та якість зерна» – сказала після підписання Меморандуму Владислава Магалецька.


© 2005—2021 Информационное агентство «Контекст-Причерноморье»
Свидетельство Госкомитета информационной политики, телевидения и радиовещания Украины №119 от 7.12.2004 г.
Использование любых материалов сайта возможно только со ссылкой на информационное агентство «Контекст-Причерноморье»
© 2005—2021 S&A design team / 0.063
Перейти на полную версию сайта