![]() |
|
ОДЕСА, 05 ЧЕРВНЯ 2026 РОКУ, КОНТЕКСТ-ПРИЧОРНОМОР’Я – Протягом січня-травня 2026 року платники Одеської області сплатили 14,6 млрд грн податку на доходи фізичних осіб.
Про це ІА «Контекст-Причорномор'я» повідомили в прес-службі Головного управління Державної податкової служби України в Одеській області.
У повідомленні податківців сказано:
З початку року платники податку на доходи фізичних осіб Одещини сплатили понад 14,6 млрд грн до бюджетів усіх рівнів, що на 17,5 %, або на 2,2 млрд грн більше відповідного показника січня – травня 2025 року. Водночас, до державного бюджету надійшло 7,6 млрд грн, а до бюджетів громад області суб’єкти господарювання сплатили понад 7 млрд гривень. Про це повідомив начальник Головного управління ДПС в Одеській області Юрій Гурський.
Своєчасна та повна сплата податків в умовах воєнного стану це не лише питання фінансової дисципліни, а й внесок кожного платника у стійкість держави та підтримку громадян.
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
© 2005—2026 S&A design team / 0.022Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я» |