ОДЕСА, 26 ЖОВТНЯ 2022 РОКУ, КОНТЕКСТ-ПРИЧОРНОМОР’Я – Делегація Одеського Національного університету імені І. І. Мечникова взяла участь у конференції «Посилення ролі ЗВО у промисловій трансформації до парадигми «Індустрія 4.0» у Грузії та Україні».
Як передає кореспондент ІА «Контекст-Причорномор'я», про це повідомляється на Фейсбук-сторінці «Новини Одеського університету».
У повідомленні ОНУ сказано:
У жовтнi делегація ОНУ Мечникова на чолі з ректором ОНУ Вячеславом Трубою вiдвiдала міжнародну конференцію «Посилення ролі ЗВО у промисловій трансформації до парадигми «Індустрія 4.0» у Грузії та Україні». Конференція відбулася у м. Тбілісі на базі університету Бізнесу та Технологій.
🔹 Проект організований експертами ЄС, програмою Еразмус+, як необхідний для підтримки стартапів ЗВО, які можуть бути інтегровані з максимальною користю для адміністративних та бізнесових структур.
🔸 У рамках цього проекту в ОНУ Мечникова у 2021 році, згідно з наказом ректора В.I. Труби, відкрито та обладнано нову навчальну лабораторію «Віртуальна навчальна фабрика Industry 4.0».
🔹 Куратор проекту, професор Ірина Ненно, зазначає, що протягом реалізації проекту з 2019 року в ОНУ Мечникова відбулося ознайомлення з методиками викладання, навчальними програмами ЗВО Європейського Союзу і практиками розбудови потенціалу ЗВО в контексті співпраці з промисловістю в Industry 4.0.
🔹 У Тбілісі офіційна делегація ОНУ Мечникова у складі: декана ЕПФ Л.М.Токарчук, зав.кафедрою менеджменту та інновацій Е.А.Кузнєцова, проф.кафедри менеджменту та інновацій І.М.Нєнно, доц.кафедри конституційного права та правосуддя З.В.Кузнєцової, заст.головного бухгалтера Р.С. Лівенцова ознайомились з результататами проектної роботи колег з Грузії.
Грузинська сторона продемонструвала обладнану в рамках проекта «Лабораторію Industry 4.0», яка дає можливість освіти в умовах віртуальної та доповненої реальності (VR & AR); розроблені навчальні курси для бакалаврів, магістрів, бізнесу. Експертами ЄС підкреслювалося, що проект підвищує потенціал Університетів, які розкривають «професійні таланти», затребувані інноваційними адміністративними та бізнес структурами.
🔸 Зазначимо, що в ОНУ Мечникова в рамках проекту також розроблено та впроваджено в навчальний процес нові вибіркові дисципліни на ЕПФ: «Управління бізнесом в Industry 4.0» (бакалаврат); «Моделі бізнесу та менеджменту в Industry 4.0» (магістратура).
© 2005—2025 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
© 2005—2025 S&A design team / 0.018Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я» |