ИА «Контекст Причерноморье»
Одеса  >  Новини  >  Надзвичайні ситуації
ДСНС: за добу на Одещині сталось 6 пожеж
09:13 / 05.12.2025
ДСНС: за добу на Одещині сталось 6 пожеж

ОДЕСА, 05 ГРУДНЯ 2025 РОКУ, КОНТЕКСТ-ПРИЧОРНОМОР’Я — Співробітники Державної служби України з надзвичайних ситуацій в Одеській області оприлюднили інформацію про реагування на надзвичайні події минулої доби.

Про це ІА «Контекст-Причорномор'я» повідомили в прес-службі ГУ ДСНС України в Одеській області.

У повідомленні рятувальників сказано:

ОПЕРАТИВНА ІНФОРМАЦІЯ ЗА МИНУЛУ ДОБУ↘️

⚫️Подій — 12.

◾️Пожеж — 6: по місту Одеса — 3, по області — 3.

⚫️Інші події:

◾️Пошукові роботи на воді:

➖ (Одеський район, місто Чорноморськ, вулиця Пляжна, акваторія Чорного моря) продовжуються пошуки юнака, 2009 року народження, який зник під час купання в морі 28 липня 2025 року. Продовження пошуків заплановано на сьогодні.

◾️Виїзд для допомоги населенню: ➖(місто Ізмаїл, вулиця Комерційна) вчора зранку рятувальники транспортували хвору громадянку, 1954 року народження, з надмірною вагою до карети швидкої медичної допомоги.

◾️Виїзди для допомоги медикам:

➖(місто Чорноморськ, вулиця Паруснаа) вчора ввечері рятувальники допомогли транспортувати хвору громадянку, 1947 року народження, до карети швидкої.

➖ (місто Одеса, вулиця Космонавтів) вчора ввечері рятувальники, за допомогою спеціального інструменту, відчинили двері квартири та транспортували хвору громадянку, 1946 року народження, до карети швидкої.


© 2005—2025 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2025 S&A design team / 0.019
Перейти на повну версію сайту