ИА «Контекст Причерноморье»
Одесса  >  Новости  >  Здравоохранение
Міськрада: щеплені від COVID-19 вже близько 90 % одеських медпрацівників
11:48 / 22.10.2021
Здравоохранение

ОДЕСА 22 ЖОВТНЯ 2021 РОКУ, КОНТЕКСТ-ПРИЧОРНОМОР’Я — Офіційні дані Одеської міської ради про хід вакцинації від COVID-19 в Одесі.

Про це ІА «Контекст-Причорномор'я» повідомили в департаменті інформації Одеської міськради.

У повідомленні міськради сказано:

На сьогодні вакцинацію від COVID-19 пройшли 9200 співробітників міських медичних закладів Одеси. Це становить близько 90 відсотків від усіх медпрацівників міських медзакладів, включаючи лікарів, середній і молодший медичний персонал.

Вакцинація колективів міських медзакладів Одеси розпочалася в лютому нинішнього року і проводилася переважно мобільними бригадами. Медики щодня стикаються з великою кількістю людей, а також мають підвищений ризик контакту з хворими COVID-19, тому з перших днів вакцинації робили щеплення в пріоритетному порядку.

За даними на 18 жовтня 2021 року, всього в Одесі зроблені 454 797 щеплень від COVID-19. Серед всіх вакцинованих від COVID-19 в Одесі ускладнення наразі не зареєстровані.

Після введення вакцини можуть спостерігатися місцеві реакції (почервоніння, ущільнення, болючість у місці уколу), а також нетривале підвищення температури до 37-38,5 градусів, що не виходить за межі допустимих реакцій на введення вакцини, зазначених в інструкції до препарату. Такі поствакцинальні реакції є нормою при формуванні імунної відповіді і не мають ніяких довгострокових негативних наслідків для здоров'я.

Враховуючи стрімке зростання захворюваності COVID-19, вкрай важливо забезпечити максимальне охоплення вакцинацією. Це дозволить ефективно протистояти поширенню інфекції, знизить навантаження на лікарні, збереже життя і здоров'я багатьох одеситів. Серед усіх захворілих на COVID-19 близько 97% становлять нещеплені пацієнти.

Також для запобігання поширенню COVID-19, з урахуванням перебування Одеси в «червоній» карантинній зоні, слід обов'язково носити захисні маски в громадських місцях — транспорті, супермаркетах та ін.

Для вакцинованих від COVID-19 карантинні обмеження значно пом'якшуються.


© 2005—2021 Информационное агентство «Контекст-Причерноморье»
Свидетельство Госкомитета информационной политики, телевидения и радиовещания Украины №119 от 7.12.2004 г.
Использование любых материалов сайта возможно только со ссылкой на информационное агентство «Контекст-Причерноморье»
© 2005—2021 S&A design team / 0.067
Перейти на полную версию сайта