![]() |
|
![]() |
![]() |
ОДЕСА, 02 ЛИПНЯ 2025 РОКУ, КОНТЕКСТ-ПРИЧОРНОМОР’Я – Офіційні дані Одеської міської ради про захворюваність інфекційними хворобам в Одесі за минулий тиждень.
Про це ІА «Контекст-Причорномор'я» повідомили в департаменті інформації Одеської міськради.
У повідомленні міськради сказано:
За даними Одеського обласного центру контролю та профілактики хвороб МОЗ України, епідемічна ситуація в Одесі залишається стабільною та контрольованою.
За останній тиждень на гострі кишкові інфекції захворіли 67 одеситів, з яких 55,2% становили діти віком до 17 років,
Згідно з факторним аналізом, більшість випадків захворювань пов’язані із вживанням: немитих ягід, овочів і фруктів, готових домашніх страв із порушенням технології приготування і зберігання, м'ясних і молочних продуктів, придбаних на стихійних ринках, а також з порушенням правил догляду за дітьми.
З метою проведення моніторингових досліджень на холеру обстежено 67 хворих з розладами шлунково-кишкового тракту, всі — з негативним результатом.
За минулий тиждень у досліджених пробах морської та стічної води із зовнішнього середовища холерний вібріон не виділено.
Захворюваність на ГРВІ та грип протягом останнього тижня знаходилася в межах сезонних коливань.
Вірусні гепатити та повітряно-крапельні інфекції реєструвалася поодинокими випадками. Випадків дифтерії, краснухи, кору, правця не зареєстровано.
![]() Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
© 2005—2025 S&A design team / 0.038Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я» |