ИА «Контекст Причерноморье»
Одеса  >  Новини  >  Охорона здоров'я
На вівторок в Одесі потрібні донори крові
14:15 / 22.06.2026
На вівторок в Одесі потрібні донори крові

ОДЕСА, 22 ЧЕРВНЯ 2026 РОКУ, КОНТЕКСТ-ПРИЧОРНОМОР’Я — Одеситів дуже просять 23 червня відвідати пункти здачі крові.

Як передає кореспондент ІА «Контекст-Причорномор'я», про це йдеться в міському телеграм-каналі «Донор Одеса».

В повідомленні медиків сказано:

‼️ Дуже велика потреба в донорах крові на завтра 23 червня‼️

🔹 Пироговська на 9:00🩸🇺🇦

2(+) ❗️15 людей🙏

Реєстрація 👉за цим посиланням (https://forms.gle/QZfFCUurQK5osUdD6)👈

Після реєстрації Вам зателефонують та підтвердять, що треба приходити.

Переконайтеся, що у Вас немає абсолютних (https://t.me/donor_odesa/97) або тимчасових (https://t.me/donor_odesa/117) протипоказань.

👌Як підготуватися до донації (https://t.me/donor_odesa/149)

Врятуй життя Захисника🩸🇺🇦


© 2005—2026 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 0.035