![]() |
|
ОДЕСА, 23 ЧЕРВНЯ 2026 РОКУ, КОНТЕКСТ-ПРИЧОРНОМОР’Я — Одеситів дуже просять 24 червня відвідати пункти здачі крові.
Як передає кореспондент ІА «Контекст-Причорномор'я», про це йдеться в міському телеграм-каналі «Донор Одеса».
В повідомленні медиків сказано:
На завтра 24 червня дуже потрібні донори крові рідкісних груп‼️
🔹 Пироговська на 9:00🩸🇺🇦
2(-) п'ять людей
4(-) п'ять людей
Реєстрація 👉за цим посиланням (https://forms.gle/cFMqjibhD2EFdkSr5)👈
🔹 Також у п'ятницю 26 червня можна буде здати кров у міській лікарні № 10
⏰ 8:30 до 13:30
📍 вул. О. Вадатурського (Марш. Малиновського), 61а
Вхід № 1, 3-й поверх, денний стаціонар
Кров буде безоплатно видана для пацієнтів лікарні. Потрібні всі групи крові🩸
Попередня реєстрація не потрібна
У разі запитань пишіть на @donorodesa чи 📞 0668422387
Переконайтеся, що у Вас немає абсолютних (https://t.me/donor_odesa/97) або тимчасових (https://t.me/donor_odesa/117) протипоказань.
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
© 2005—2026 S&A design team / 0.023Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я» |