ИА «Контекст Причерноморье»
Одеса  >  Новини  >  Охорона здоров'я
Міськрада: в Одесі залишається високою потреба в донорській крові
13:47 / 25.06.2026
Міськрада: в Одесі залишається високою потреба в донорській крові

ОДЕСА, 25 ЧЕРВНЯ 2026 РОКУ, КОНТЕКСТ-ПРИЧОРНОМОР’Я – У п’ятницю, 26 червня, містян запрошують долучитися до донорської акції та здати кров на базі міської клінічної лікарні №10.

Про це ІА «Контекст-Причорномор'я» повідомили в департаменті інформації Одеської міськради.

В повідомленні міськради сказано:

В Одесі залишається високою потреба в донорській крові🩸

В п'ятницю 26 червня всіх охочих запрошують здати кров на базі міської клінічної лікарні №10

Потрібні всі групи крові

Прийом донорів: з 8:30 до 13:30

вул. Олексія Вадатурського (Марш. Малиновського), 61а

Вхід № 1, 3-й поверх, денний стаціонар

Донорська кров потрібна щодня, особливо під час повномасштабної війни.

Долучайтеся до порятунку життя!


© 2005—2026 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 0.020