![]() |
|
ОДЕСА, 25 ЧЕРВНЯ 2026 РОКУ, КОНТЕКСТ-ПРИЧОРНОМОР’Я – У п’ятницю, 26 червня, містян запрошують долучитися до донорської акції та здати кров на базі міської клінічної лікарні №10.
Про це ІА «Контекст-Причорномор'я» повідомили в департаменті інформації Одеської міськради.
В повідомленні міськради сказано:
В Одесі залишається високою потреба в донорській крові🩸
В п'ятницю 26 червня всіх охочих запрошують здати кров на базі міської клінічної лікарні №10
Потрібні всі групи крові
Прийом донорів: з 8:30 до 13:30
вул. Олексія Вадатурського (Марш. Малиновського), 61а
Вхід № 1, 3-й поверх, денний стаціонар
Донорська кров потрібна щодня, особливо під час повномасштабної війни.
Долучайтеся до порятунку життя!
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
© 2005—2026 S&A design team / 0.020Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я» |