ИА «Контекст Причерноморье»
Одесса  >  Новости  >  Международные отношения
Глава Одесской ОГА встретился с представителями Ассоциации украинского-китайского сотрудничества
15:32 / 19.02.2021
Международные отношения

ОДЕССА, 19 ФЕВРАЛЯ 2021 ГОДА, КОНТЕКСТ-ПРИЧЕРНОМОРЬЕ — Председатель Одесской областной государственной администрации Сергей Гриневецкий принял представителей Ассоциации украинского-китайского сотрудничества Виталия Олейника и Вячеслава Шаякубова.

Об этом ИА «Контекст-Причерноморье» сообщили в пресс-службе Одесской ОГА.

В сообщении облгосадминистрации сказано:

Сергій Гриневецький прийняв в ОДА представників Асоціації українсько-китайського співробітництва – Президента Віталія Олійника та голову Президії виконавчого комітету Асоціації, голову представництва Південного регіону В’ячеслава Шаякубова. У зустрічі також взяли участь перший заступник голови ОДА Борис Волошенков та Радник голови ОДА Тетяна Подерська.

У ході зустрічі Віталій Олійник розповів про напрями діяльності Асоціації, що була створена у 2008 році; напрацювання щодо активізації інвестиційних процесів в Україні та системної роботи з китайськими інвесторами, зауваживши на тому, що сьогодні практично відсутні ефективні та дієві механізми роботи з інвесторами. Саме тому робота, перш за все, буде спрямована на формування платформ і бази для співпраці з китайськими інвесторами, для чого вже на цей час проводяться консультації та перемовини з крупними корпораціями КНР стосовно намірів та умов співпраці з Україною.

Зі свого боку голова ОДА поінформував гостей про традиції україно-китайських відносин, що протягом років існують в Одеському регіоні, зокрема, розповів про угоду з провінцією Фуцзянь, що була підписана ще 2000 року під час його першої каденції на посту голови ОДА з тодішнім губернатором, а нині – очільником КНР Сі Цзіньпінем.

Також Сергій Гриневецький повідомив, що нещодавно поновив свої наміри стосовно співробітництва Надзвичайному і Повноважному Послу Китайської Народної Республіки в України Й.В. пану Фань Сяньжуну, Генеральному консулу Китайської Народної Республіки в Одесі Сун Ліцюню та губернатору провінції Фуцзянь пану Ван Ніню щодо продовження у новому форматі міжрегіональних відносин, ядром яких є співпраця, заснована на повазі та рівності інтересів задля взаємного позитивного результату.

«Я щиро сподіваюся на продовження діалогу та можливість особисто вітати в Одеському регіоні представників дипломатичного корпусу, губернатора провінції Фуцзянь для обговорення напрямів співробітництва. Впевнений, що наші добрі відносини з Китайською Народною Республікою матимуть подальший розвиток і запевняю, що обласна адміністрація готова до співпраці та координації зусиль у цьому напрямку з Асоціацією українсько-китайського співробітництва», – підсумував Сергій Гриневецький.


© 2005—2021 Информационное агентство «Контекст-Причерноморье»
Свидетельство Госкомитета информационной политики, телевидения и радиовещания Украины №119 от 7.12.2004 г.
Использование любых материалов сайта возможно только со ссылкой на информационное агентство «Контекст-Причерноморье»
© 2005—2021 S&A design team / 0.062
Перейти на полную версию сайта