ИА «Контекст Причерноморье»
Одесса  >  Новости  >  Международные отношения
Глава Одесской ОГА принял участие конференции по восстановлению Украины
14:05 / 13.09.2021
Международные отношения

ОДЕССА,13 СЕНТЯБРЯ 2021 ГОДА, КОНТЕКСТ-ПРИЧЕРНОМОРЬЕ — Председатель Одесской областной государственной администрации Сергей Гриневецкий принял участие во Второй конференции Чрезвычайной кредитной программы для восстановления Украины.

Об этом ИА «Контекст-Причерноморье» сообщили в пресс-службе Одесской ОГА.

В сообщении облгосадминистрации сказано:

В Одесі відбулась Друга конференція Надзвичайної кредитної програми для відновлення України, яка здійснюється згідно Фінансової угоди між Україною та Європейським інвестиційним банком.

Через Програму Європейський інвестиційний банк надав місцевим органам влади 200 млн євро у вигляді багатосекторних рамкових кредитів на відновлення важливої комунальної й транспортної інфраструктури та покращення умов життя для внутрішньо переміщених осіб та громад, що їх приймають, у дев’яти областях України: підконтрольних українському уряду територіях Донецької та Луганської областей, Харківській, Дніпропетровській, Запорізькій, Полтавській, Одеській, Херсонській, Київській областях.

“Мені, як керівнику Одеської області приємно відзначити, що Європейський інвестиційний банк та Програма розвитку ООН об’єднали зусилля з нами, з місцевою владою для проведення ремонту навчальних закладів та інших об’єктів соціальної інфраструктури в рамках Надзвичайної кредитної програми для відновлення України. Адже розвиток сучасної соціальної та освітньої інфраструктури є важливим та одним із ключових завдань Одеської обласної державної адміністрації, зокрема, у рамках реалізації Програми Президента «Велике будівництво». Але в майбутньому, ми спільно з Одеською міською радою, будемо значно ширше залучати для покращення інфраструктури області та міста і кошти в рамках Надзвичайної кредитної програми, і в рамках програма Президента «Велике Будівництво». То ж переконаний, що це лише перші інвестиційні ластівки, які в подальшому будуть лише нарощувати обсяги і сприяти відновленню інфраструктури Одещини” – сказав у своєму вітальному слові голова Одеської обласної державної адміністрації Сергій Гриневецький.

Під час конференції відбулася церемонія нагородження найкращих проєктів НКПВУ у таких номінаціях: інноваційна школа, турбота про діточок, культура – основа традицій, передова лікарня, забезпечення житлом. Конференція відбулася за участі Представництва Європейського Союзу в Україні, Європейського інвестиційного банку, Міністерства розвитку громад та територій України, Транстеку та ПРООН в Україні та представників громад із цільових областей Програми з усієї України.

Нагадаємо, що напередодні конференції, в Одесі було урочисто відкрили після капітального ремонту школу №41. Об’єкт відновлено в рамках Програми Президента Володимира Зеленського «Велике будівництво» та в рамках Надзвичайної кредитної програми, яка впроваджена на підставі Фінансової угоди між Україною та Європейським інвестиційним банком. Розпорядником коштів було Міністерство розвитку громад та регіонів України.

Надзвичайна кредитна програма ЄІБ діє в Одеській області з кінця 2019 року. Завдяки цій підтримці ЄІБ та ЄС в рамках Програми, в Одесі, було модернізовано п’ять об’єктів соціальної інфраструктури – це – чотири школи (в школі №41 ремонт завершено, у школах №31, №39 та №49 – триває) та поліклінічне відділення Міської лікарні №8. Загальна сума інвестицій у соціальну інфраструктуру міста склала 4 млн євро. Окрім цього, з бюджету міста профінансовано додаткові роботи за всіма проєктами.


© 2005—2021 Информационное агентство «Контекст-Причерноморье»
Свидетельство Госкомитета информационной политики, телевидения и радиовещания Украины №119 от 7.12.2004 г.
Использование любых материалов сайта возможно только со ссылкой на информационное агентство «Контекст-Причерноморье»
© 2005—2021 S&A design team / 0.062
Перейти на полную версию сайта