ИА «Контекст Причерноморье»
Одесса  >  Новости  >  Международные отношения
Глава Одесской ОГА встретился с советником Генсека НАТО
08:13 / 20.09.2021
Международные отношения

ОДЕССА,20 СЕНТЯБРЯ 2021 ГОДА, КОНТЕКСТ-ПРИЧЕРНОМОРЬЕ — Председатель Одесской областной государственной администрации Сергей Гриневецкий встретился с советником Генерального секретаря НАТО по вопросам новых вызовов безопасности господином Дэвидом ван Вилом.

Об этом ИА «Контекст-Причерноморье» сообщили в пресс-службе Одесской ОГА.

В сообщении облгосадминистрации сказано:

Голова Одеської обласної державної адміністрації Сергій Гриневецький зустрівся з радником Генерального секретаря НАТО з питань нових викликів безпеці паном Девідом ван Вілом.

Зустріч відбулась в рамках програми перебування в Одесі Девіда ван Віла, в рамках командно-штабних навчань Україна-НАТО з безпеки критичної інфраструктури Чорноморського регіону «Непорушна стійкість — 2020».

Сергій Гриневецький відзначив, що стратегічне партнерство з НАТО є невід’ємною складовою інтеграційного курсу нашої країни. Навчання які завершились в Одесі надзвичайно важливі для України. Це – реалізація практичної співпраці з Альянсом.

“Так склалось в моїй політичній біографії, що я був відповідальний за проведення перших навчань “Сі-Бріз” в Одесі. І мені приємно що і цього року більше 30 країн взяли в них участь. Сподіваюсь, що практичний досвід, який отримали учасники і навчань «Непорушна стійкість — 2020», стане в подальшому запорукою злагоджених дій, забезпечить ефективність реагування та відновлення, підвищить якість комунікації та інформування людей. Для нас це дуже важливо, адже сьогодні саме в Одесі зосереджена вся військова компонента нашої держави” – сказав голова Одеської ОДА Сергій Гриневецький.

Радник Генерального секретаря НАТО з питань нових викликів безпеці Девід ван Віл, відзначив, що країни-члени Альянсу абсолютно чітко артикулюють, наскільки Україна є важливою для трансатлантичної безпеки і наскільки важливими є суверенітет, територіальна цілісність і здатність України протидіяти зовнішній агресії.


© 2005—2021 Информационное агентство «Контекст-Причерноморье»
Свидетельство Госкомитета информационной политики, телевидения и радиовещания Украины №119 от 7.12.2004 г.
Использование любых материалов сайта возможно только со ссылкой на информационное агентство «Контекст-Причерноморье»
© 2005—2021 S&A design team / 0.065
Перейти на полную версию сайта