ИА «Контекст Причерноморье»
Одесса  >  Новости  >  Международные отношения
Глава Одеської ОДА зустрівся з Послом Латвії
09:35 / 26.10.2021
Международные отношения

ОДЕСА, 26 ЖОВТНЯ 2021 РОКУ, КОНТЕКСТ-ПРИЧОРНОМОР’Я – Голова Одеської обласної державної адміністрації Сергій Гриневецький провів зустрч з Надзвичайним і Повноважним Послом Латвійської Республіки в Україні паном Ілгварсом Клявою.

Про це ІА «Контекст-Причорномор'я» повідомили в прес-службі Одеської ОДА.

У повідомленні облдержадміністрації сказано:

Голова Одеської обласної державної адміністрації Сергій Гриневецький зустрівся з Надзвичайним і Повноважним Послом Латвійської Республіки в Україні паном Ілгварсом Клявою.

Сергій Гриневецький розповів, що Україна та Латвійська Республіка завжди будували двосторонні відносини, які відповідають заявленим інтересам країн і спрямовані на співробітництво та партнерство. Також голова обласної державної адміністрації зазначив, що Одеська область, як один з найбільших регіонів України, має значний потенціал для торговельно-економічного співробітництва та зацікавлений у поглибленні взаємовигідних зв’язків у всіх сферах та напрямках.

Голова облдержадміністрації повідомив, що однією з основних конкурентних можливостей Одеської області є транзитний потенціал. Регіон продовжує активно розвивати транспортно-логістичну інфраструктуру. Планується будівництво нових мостів через Дністровський лиман та річку Дунай.

“Сьогодні обласна державна адміністрація докладає максимум зусиль для економічного розвитку Одеського регіону, зокрема, розвитку територіальних громад. Ми маємо на меті максимально ефективно використовувати економічний, інфраструктурний, туристичний, культурний потенціал Одещини, як всередині країни, так і на міжнародній арені” – сказав голова ОДА.

Сергій Гриневецький підкреслив, що важливим напрямком для покращення економічної, інвестиційної та соціальної сфер Одещини вбачається проведення міжнародної виставки EXPO 2030 в місті Одеса, що налагодження міжнародних партнерських відносин, підвищенню репутації нашої країни, збільшенню туристичної привабливості та розвитку інфраструктури.

“Ми відкриті для співпраці у всіх сферах та готові до обговорення всіх можливих форм двостороннього співробітництва, що сприятимуть розширенню взаємовигідного партнерства між Одеською областю та Латвійською Республікою. Одеська область – це регіон, який не має рівних за потенціалом” – сказав Голова Одеської обласної державної адміністрації Сергій Гриневецький.

Надзвичайний і Повноважний Посол Латвійської Республіки в Україні подякував за зустріч та зазначив, що його візит до Одещини є першим в новому статусі, оскільки лише нещодавно його призначено на цю посаду.

Ілгварс Клява передав Сергію Гриневецькому подяку від Міністерства транспорту Латвійської Республіки за сприяння в організації проведення міжнародної виставки «Trans-Expo» за участі делегації з Латвійської Республіки.

Головною метою візиту до Одеської області пана Посла є налагодження співробітництва в сфері туризму, зокрема, просування латвійського бренду «Air Baltic».

Ілгварс Клява підкреслив, що його візит є ознайомчим та запросив Сергія Гриневецького відвідати Латвійську Республіку для налагодження співробітництва та обміну досвідом у проведенні адміністративно-територіальної реформи.


© 2005—2021 Информационное агентство «Контекст-Причерноморье»
Свидетельство Госкомитета информационной политики, телевидения и радиовещания Украины №119 от 7.12.2004 г.
Использование любых материалов сайта возможно только со ссылкой на информационное агентство «Контекст-Причерноморье»
© 2005—2021 S&A design team / 0.063
Перейти на полную версию сайта