![]() |
|
ОДЕСА, 25 ЧЕРВНЯ 2026 РОКУ, КОНТЕКСТ-ПРИЧОРНОМОР’Я — Напередодні Конференції з питань відновлення України 2026 Одеську область відвідала делегація Бремену на чолі з Президенткою парламенту Вільного Ганзейського міста Бремен пані Антьє Гротхер.
Як повідомляє кореспондент ІА «Контекст-Причорномор’я», про це йдеться на Фейсбук-сторінці Одеської ОДА.
У повідомленні облвійськадміністрації сказано:
У межах візиту делегація вшанувала пам’ять загиблих Захисників і Захисниць України, на власні очі побачила наслідки ворожих атак, відвідала Лютеранську церкву Святого Павла, а також побувала у селі Петродолинське Великодальницької сільської територіальної громади Одеського району, де відбулося урочисте відкриття нової модульної амбулаторії загальної практики — сімейної медицини 🏥
Відкриття амбулаторії стало важливою подією для громади та ще одним прикладом ефективної міжнародної співпраці між Одещиною та федеральною землею Бремен. Проєкт профінансовано німецькими партнерами, зокрема фондом Stiftung Solidarität Ukraine, а також коштами місцевого бюджету.
Нова амбулаторія забезпечить мешканців сучасними та доступними медичними послугами і сприятиме розвитку якісної первинної медичної допомоги.
Щиро вдячні нашим німецьким партнерам за підтримку, довіру та незмінну солідарність з Україною.
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
© 2005—2026 S&A design team / 0.015Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я» |