ИА «Контекст Причерноморье»
Одесса  >  Новости  >  Правоохранительные органы
Одеського військового чиновника оштрафували за виплату премій дружині
13:20 / 26.10.2021
Правоохранительные органы

ОДЕСА, 26 ЖОВТНЯ 2021 РОКУ, КОНТЕКСТ-ПРИЧОРНОМОР’Я – Начальника Будинкоуправління Одеської квартирно-експлуатаційної частини притягнуто до адміністративної відповідальності за накази про виплату премій його дружині.

Про це ІА «Контекст-Причорномор'я» повідомили в прес-службі Спеціалізованої прокуратури у військовій та оборонній сфері Південного регіону.

Працівники Департаменту стратегічних розслідувань Управління стратегічних розслідувань в Одеській області Нацполіції України склали на начальника одного з Будинкоуправлінь Одеської квартирно-експлуатаційної частини району Міністерства оборони України 16 протоколів за фактами порушення вимог щодо запобігання та врегулювання конфлікту інтересів. У їх розгляді взяли участь також прокурори Одеської спеціалізованої прокуратури у військовій та оборонній сфері Південного регіону. Правоохоронці встановили: вказаний посадовець, у 2019-2021 рр, порушуючи вимоги законодавства щодо врегулювання конфлікту інтересів, видавав накази про виплату премій своїй дружині, яка працювала бухгалтером цього ж Будинкоуправління.

Приморський райсуд Одеси, у жовтні 2021 року, визнав повністю доведеною вину посадовця у вчиненні адміністративних правопорушень (ч. ч. 1, 2 ст. 172-7 КУпАП), та наклав на нього стягнення у вигляді штрафу в розмірі 300 неоподаткованих мінімумів доходів громадян, що становить 5100 гривень, на користь державі.

Окрім цього, з метою виявлення причин та умов, що сприяли вчиненню пов’язаних з корупцією правопорушень, Одеська спеціалізована прокуратура на адресу Квартирно-експлуатаційного відділу м. Одеса внесла подання в порядку частини 3 статті 65-1 Закону України «Про запобігання корупції».


© 2005—2021 Информационное агентство «Контекст-Причерноморье»
Свидетельство Госкомитета информационной политики, телевидения и радиовещания Украины №119 от 7.12.2004 г.
Использование любых материалов сайта возможно только со ссылкой на информационное агентство «Контекст-Причерноморье»
© 2005—2021 S&A design team / 0.070
Перейти на полную версию сайта