ИА «Контекст Причерноморье»
Одесса  >  Новини  >  Правоохоронні органи
Правоохоронці Одещини за тиждень зареєстрували понад 294 «карантинних» адмінпорушення
12:08 / 14.01.2022
Правоохранительные органы

ОДЕСА, 14 СІЧНЯ 2022 РОКУ, КОНТЕКСТ-ПРИЧОРНОМОР’Я – Правоохоронці Одеської області, працюючи в складі рейдових груп та перевіривши за тиждень майже 1240 об’єктів, зареєстрували понад 294 адміністративних порушення карантинних норм.

Про це ІА «Контекст-Причорномор'я» повідомили у відділі комунікації поліції Одеської області.

До складу мобільні групи яких входять поліцейські, санітарні лікарі, працівники Держспоживслужби та муніципальної охорони. Відносно громадян, які перебували у громадських місцях без маски, вони склали 269 адміністративних постанов за ч.2 ст.44-3 КУпАП, а ще 25 протоколів оформили за порушення правил щодо карантину людей за ч.1 тієї ж статті. Найбільше порушень стосувалися перебування людей у транспорті, громадських місцях, закладах харчування без маски та документів, зокрема довідки про вакцинацію.

Поліція звернулася до жителів та гостей Одещини: «Шановні громадяни, закликаємо свідомо ставитися до дотримання правил карантину, адже вони спрямовані на захист від COVID-19. Також зауважимо, що порушення карантинних норм тягнуть за собою штрафи, а от за фальсифікацію документів про вакцинацію їх виробникам загрожує до двох років ув’язнення, а тим, хто свідомо користується фальшивими сертифікатами — до двох років обмеження волі».


© 2005—2022 Информационное агентство «Контекст-Причерноморье»
Свидетельство Госкомитета информационной политики, телевидения и радиовещания Украины №119 от 7.12.2004 г.
Использование любых материалов сайта возможно только со ссылкой на информационное агентство «Контекст-Причерноморье»
© 2005—2022 S&A design team / 0.063
Перейти на полную версию сайта