![]() |
|
![]() |
![]() |
ОДЕСА, 01 ЛИПНЯ 2025 РОКУ, КОНТЕКСТ-ПРИЧОРНОМОР’Я – Правоохоронці в Одеській області відзначили підлітків, які не піддалися на вербування російських спецслужб.
Про це ІА «Контекст-Причорномор'я» повідомили у відділі комунікації поліції Одеської області.
В повідомленні правоохоронців сказано:
Вони не лише відмовилися від співпраці з агресором, а й повідомили про ворожу пропозицію дорослим. Правоохоронці подякували молоді за громадянську свідомість.
Четверо хлопців і дівчина віком від 14 до 17 років отримали через месенджери злочинні пропозиції від спецслужб держави-агресорки. За грошову винагороду їм пропонували зробити фото військових об’єктів, підпалити релейні шафи, автівки військових і поліцейських.
Підлітки одразу повідомили про це правоохоронцям. Завдяки їхній принциповій відмові від співпраці з ворогом вдалося попередити низку небезпечних злочинів.
«Ці діти проявили зрілість та відповідальність, показали приклад справжнього патріотизму. Вони не піддалися на ворожі обіцянки, відмовилися від «легких грошей» і обрали сторону правди. Вчинили як свідомі громадяни своєї держави. Ми щиро дякуємо їм, і закликаємо всіх не мовчати про подібні випадки», — зазначила начальниця відділу ювенальної превенції ГУНП в Одеській області Вікторія Чалова.
Правоохоронці висловили вдячність батькам за гідне виховання дітей, а самим підліткам вручили подяки та подарунки.
Їхній вчинок – надихаючий приклад для однолітків і нагадування: навіть у юному віці можна бути свідомим громадянином, який вболіває за безпеку країни.
Правоохоронці не припиняють просвітницьку роботу серед молоді, роз’яснюючи загрози вербування та правила кібербезпеки. Водночас закликають усіх бути уважними та повідомляти про будь-які підозрілі контакти чи пропозиції. Кожен небайдужий вчинок – це внесок у спільну перемогу.
![]() Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
© 2005—2025 S&A design team / 0.023Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я» |