![]() |
|
![]() |
![]() |
ОДЕСА, 11 ВЕРЕСНЯ 2025 РОКУ, КОНТЕКСТ-ПРИЧОРНОМОР’Я — В Одеській області у пункті пропуску «Рені» прикордонники виявили сховок зі значною партією цигарок.
Про це ІА «Контекст-Причорномор'я» повідомили в прес-службі Держприкордонслужби України.
У повідомленні відомства сказано:
У пункті пропуску «Рені» прикордонники виявили сховок з цигарками
47-річний громадянин України намагався незаконно провезти через кордон сигарети для продажу в Румунії. Для цього у своєму авто «Reno Scenic» він обладнав сховок в багажному відділенні, салоні та у місці зберігання запасного колеса.
У результаті спільного з митниками огляду було виявлено понад 1,4 тисячі пачок сигарет в асортименті, прихованих в конструктивних особливостях багажного відділення і салону, в місці зберігання запасного колеса.
Представники митниці склали відповідний протокол. Сигарети та автівку вилучено до рішення суду.
![]() Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
© 2005—2025 S&A design team / 0.021Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я» |