![]() |
|
ОДЕСА, 22 ЧЕРВНЯ 2026 РОКУ, КОНТЕКСТ-ПРИЧОРНОМОР’Я — Українські прикордонники продовжують збивати російські ударні БпЛА.
Про це ІА «Контекст-Причорномор'я» повідомили в прес-службі Держприкордонслужби України.
У повідомленні відомства сказано:
Упродовж минулої доби підрозділи Державної прикордонної служби України на Чернігівщині, Сумщині, Харківщині та Одещині загалом знищили 114 ворожих БпЛА.
Зокрема на Чернігівщині прикордонники ліквідували 8 «шахедів», 8 «гербер» та 2 «молнії».
Прикордонники 5 прикордонного загону знищили 2 «шахеди», 1 «гереберу», 1 «молнію» та 23 FPV-дрона, з яких 20 – на оптоволокні.
Водночас бійці прикордонної бригади «Сталевий кордон» збили 6 «гераней-2», 2 «гербери», 2 «молнії» та 43 FPV-дрони.
На Харківщині прикордонники 4 прикордонного загону знешкодили 1 «ланцет», 1 «молнію» та 8 FPV-дронів.
Ще 6 «шахедів» ліквідували прикордонники на Одещині.
Державна прикордонна служба України ефективно захищає державний кордон та є невіддільною складовою Сил оборони України.
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
© 2005—2026 S&A design team / 0.028Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я» |