![]() |
|
ОДЕСА, 22 ЧЕРВНЯ 2026 РОКУ, КОНТЕКСТ-ПРИЧОРНОМОР’Я – В Одеській області за доказами, зібраними поліцейськими, суд виніс обвинувальний вирок 36-річному жителю Ізмаїла.
Про це ІА «Контекст-Причорномор'я» повідомили у відділі комунікації поліції Одеської області.
В повідомленні поліції сказано:
Правоохоронці встановили, що у квітні цього року чоловік удень проник на територію електропідстанції в м. Ізмаїл. За допомогою заздалегідь підготовлених ножиць по металу він демонтував із пошкодженого силового трансформатора фрагменти мідної обмотки загальною вагою понад 10 кг і вартістю понад 4,5 тис. грн.
Втекти зловмиснику не вдалося. Дорогою додому його зупинили поліцейські, які виявили в нього мішок із викраденою міддю.
Слідчі затримали чоловіка у процесуальному порядку. На момент вчинення злочину він перебував на іспитовому строку тривалістю один рік за незаконне зберігання наркотичних засобів. Правоохоронці звернулися до суду з клопотанням про обрання йому запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою, яке слідчий суддя задовольнив.
За результатами досудового розслідування фігуранту висунули обвинувачення у таємному викраденні чужого майна, тобто крадіжці, вчиненій в умовах воєнного стану та поєднаній із проникненням у сховище, за ч. 4 ст. 185 Кримінального кодексу України. Обвинувальний акт скеровано до суду.
Дослідивши матеріали справи та докази, зібрані поліцейськими, суд визнав чоловіка винним і за сукупністю вироків призначив йому покарання у вигляді п’яти років і одного місяця позбавлення волі.
Також суд вирішив і долю речових доказів: мішок з міддю повернути потерпілій стороні, а ножиці по металу конфіскувати.
Державне обвинувачення в суді підтримувала Ізмаїльська окружна прокуратура.
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
© 2005—2026 S&A design team / 0.063Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я» |