![]() |
|
ОДЕСА, 24 ЧЕРВНЯ 2026 РОКУ, КОНТЕКСТ-ПРИЧОРНОМОР’Я — Українські прикордонники продовжують збивати російські ударні БпЛА.
Про це ІА «Контекст-Причорномор'я» повідомили в прес-службі Держприкордонслужби України.
У повідомленні відомства сказано:
Упродовж минулої доби підрозділи Державної прикордонної служби України на Чернігівщині, Сумщині, Харківщині, Дніпропетровщині, Херсонщині та Одещині загалом знищили 95 ворожих БпЛА.
На Чернігівщині прикордонники ліквідували 1 «шахед», 2 «гербери» та 1 «молнію».
Прикордонники 5 прикордонного загону знищили 3 «шахеди», 1 «герберу», 2 «ланцети» та 19 FPV-дронів, з яких 17 – на оптоволокні.
Водночас бійці прикордонної бригади «Сталевий кордон» на Сумщині знешкодили ще 1 «герань-2», 4 «гербери» та 46 FPV-дронів.
На Харківщині прикордонники 4 прикордонного загону знищили 2 «молнії» та 4 FPV-дрона.
На Дніпропетровщині прикордонникам вдалося ліквідувати 3 «шахеди» та 3 «молнії».
На Херсонщині вполювали ворожий розвідувальний «суперкам».
Ще 1 «шахед» та 1 «молнію» знищили прикордонники на Одещині.
Державна прикордонна служба України ефективно захищає державний кордон та є невіддільною складовою Сил оборони України.
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
© 2005—2026 S&A design team / 0.017Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я» |