![]()  | 
  |
ОДЕСА, 05 ТРАВНЯ 2022 РОКУ, КОНТЕКСТ-ПРИЧОРНОМОР’Я – Голова Одеської військової адміністрації Максим Марченко у своєму вечірньому відеозверненні розповів про обстановку в регіоні.
Як повідомляє кореспондент ІА «Контекст-Причорномор’я», про це йдеться на Фейсбук-сторінці Одеської ОДА.
У своєму зверненні голова облвійськадміністрації сказав:
Добрий вечір, Одещина.
Сьогодні все спокійно, обстрілів не було.
В сусідній області тривають напружені бойові дії. Окупанти намагаються використовувати тактику позиційної війни та активно використовують артилерію, яка, в тому числі, руйнує наші міста та села. Ворог намагається знищити усю нашу інфраструктуру, зокрема наносячи удари по нафтосховищах та нафтопереробних заводах. Від цього постраждала і Одещина. Зараз існує дефіцит пального у всіх областях, але ми вже будуємо нові логістичні шляхи в умовах бойових дій для того, щоб покрити цей дефіцит. Ми вже маємо рішення і втілюємо їх настільки швидко, наскільки це можливо.
Війна кардинально змінила буденне життя українців. Але тільки працюючи разом на перемогу ми здолаємо ці труднощі.
Тихої всім ночі.
Слава Україні!
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р. 
  © 2005—2025 S&A design team / 0.006Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»  |