ИА «Контекст Причерноморье»
Одеса  >  Новини  >  Влада
ОВА Одещини повідомляє про хід ліквідації наслідків стихійного лиха (відео)
16:53 / 03.10.2025
Влада

ОДЕСА, 03 ЖОВТНЯ 2025 РОКУ, КОНТЕКСТ-ПРИЧОРНОМОР’Я — Представники Одеської обласної військової адміністрації повідомили про обстановку в регіоні.

Як повідомляє кореспондент ІА «Контекст-Причорномор’я», про це йдеться на Фейсбук-сторінці Одеської ОДА.

У повідомленні облвійськадміністрації сказано:

Перший заступник голови (начальника) Одеської обласної державної (військової) адміністрації Олександр Харлов в ефірі Суспільного розповів про результати ліквідації наслідків трагедії в регіоні.

✅️Ліквідаційні роботи майже завершено: розчищено основні об’єкти, відновлено рух транспорту, викачано воду з підтоплених територій та домоволодінь, а головне — укриттів. Триває оцінка збитків.

✅️За дорученням керівництва центральних органів влади обласною адміністрацією створено спеціальну комісію для розслідування причин та умов, що сприяли настанню тяжких наслідків негоди.

✅️Начальником ОВА терміново скликано позачергове засідання Ради оборони з метою виділення субвенції з обласного бюджету для Одеської міської ради задля термінового надання фінансової допомоги постраждалим, а також оновлення підрозділами витраченого на ліквідацію наслідків негоди матеріально-технічного ресурсу.

Обласна адміністрація висловлює щирі слова вдячності рятувальникам, комунальним службам, енергетикам, медикам, правоохоронцям, волонтерам та курсантам, які самовіддано допомагали з ліквідацією наслідків трагедіі та надання допомоги постраждалим.


© 2005—2025 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2025 S&A design team / 0.019
Перейти на повну версію сайту