ИА «Контекст Причерноморье»
Одеса  >  Новини  >  Влада
Олег Кіпер: внаслідок удару росіян по Одещині загинули 2 людини
08:49 / 11.04.2026
Влада

ОДЕСА 11 КВІТНЯ 2026 РОКУ, КОНТЕКСТ-ПРИЧОРНОМОР’Я – Голова Одеської обласної військової адміністрації Олег Кіпер повідомив про обстановку в регіоні.

Як повідомляє кореспондент ІА «Контекст-Причорномор’я», про це йдеться в телеграм-каналі керівника Одеської ОВА.

У повідомленні голови облвійськадміністрації сказано:

Вночі ворог масовано атакував житлову, промислову, енергетичну та транспортну інфраструктуру Одещини. На жаль, загинуло двоє людей, ще одна людина постраждала. Щирі співчуття рідним та близьким.

В Одесі дрон влучив у приватний одноповерховий будинок. Виникла пожежа. Під завалами рятувальники виявили тіла загиблих.

Зафіксовано також влучання «Шахеда» у 12-поверховий житловий будинок без детонації та загорання даху гуртожитку.

Ударів зазнали й території енергетичного, промислового та транспортного підприємств.

Комунальні та екстрені служби працюють на місцях. Усі наслідки уточнюються. Правоохоронні органи документують чергові воєнні злочини рф.


© 2005—2026 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 0.018