ИА «Контекст Причерноморье»
Одесса  >  Новости  >  Общество
Глава Одесской ОГА поздравил село Маяки с 600-летием (ВИДЕО)
17:50 / 11.10.2021
Общество

ОДЕССА, 11 ОКТЯБРЯ 2021 ГОДА, КОНТЕКСТ-ПРИЧЕРНОМОРЬЕ — Председатель Одесской областной государственной администрации Сергей Гриневецкий принял участие в праздновании 600-летия села Маяки.

Об этом ИА «Контекст-Причерноморье» сообщили в пресс-службе Одесской ОГА.

В сообщении облгосадминистрации сказано:

Село Маяки Одеського області відзначило 600 років з дня заснування. Участь в святкових заходах взяв і голова Одеської обласної державної адміністрації Сергій Гриневецький, який привітав жителів Маяк з ювілеєм села.

«Маяки, в морському праві, це – орієнтир, в побутовому – це передовик, це – лідер. І мені здається, що саме поєднання цих двох понять сьогодні абсолютно підходить для села Маяки, які сьогодні є центром об’єднаної громади» – сказав голова Одеської облдержадміністрації.

Але поважний історичний вік Маяківської землі, на думку Сергія Гриневецького, це не тільки привід для гордості, це – перш за все, відповідальність.

«Сьогодні об’єднана територіальна громада, під керівництвом голови Віктора Дяченка, ефективно і гідно інтегрувалась в процеси адміністративно-територіальної реформи та децентралізації, і сьогодні відіграє важливу роль адміністративного центру Маяківської сільської громади. Це – покладає особливі обов’язки щодо створення повноцінного життєвого середовища для мешканців громади, надання їм високоякісних та доступних послуг, задоволення їхніх інтересів. Я переконаний, що спільними зусиллями, і депутатського корпусу різних рівнів, і виконавчої влади нам вдасться вирішити ключові завдання, які поставив Президент України Володимир Зеленський, зокрема, що стосується безпосередньо Програми «Велике Будівництво» – зазначив голова Одеської ОДА.

Сергій Гриневецький зазначив, що розбудова інфраструктури Маяк завжди була у центрі уваги регіональної і місцевої влади. Зокрема, у 2000-му році здійснили газифікацію села. Минулого року завершено будівництво сучасного спортивного комплексу за міжнародними стандартами для проведення ігор з гандболу, баскетболу, волейболу та інших видів спорту. У 2021-му здійснено капітальний ремонт дорожнього покриття вулиці Осетяна від будинку №33 до будинку №50; забезпечено транспортним засобом спеціалізованого призначення підрозділ прикордонної служби «Удобне»»; триває влаштування самоплинних водовідвідних споруд в місця примикання вулиць Меліоративна, Нова, Осетяна, Мельнична до вулиці Миру. Планується будівництво причалів в селі Маяки (незабаром розпочнеться підготовка проекто – кошторисної документації). «На Конгресі регіональних та місцевих влад, який пройшов під головуванням Президента Володимира Зеленського, по Одещині прийнято рішення реалізовувати амбітні проєкти, як на Українському Придунав’ї, так і в Одеській агломерації, зокрема, в місті Одеса. І я переконаний, що Маяки й надалі будуть поєднувати орієнтир та бути передовими. Бо Маяки – це ворота до Української Бессарабії!» – додав голова Одеської ОДА Сергій Гриневецький.


© 2005—2021 Информационное агентство «Контекст-Причерноморье»
Свидетельство Госкомитета информационной политики, телевидения и радиовещания Украины №119 от 7.12.2004 г.
Использование любых материалов сайта возможно только со ссылкой на информационное агентство «Контекст-Причерноморье»
© 2005—2021 S&A design team / 0.060
Перейти на полную версию сайта