ИА «Контекст Причерноморье»
Одесса  >  Новости  >  Общество
Одесчина святкує День захисників та захисниць України (ВІДЕО)
13:57 / 14.10.2021
Общество

ОДЕСА, 14 ЖОВТНЯ 2021 РОКУ, КОНТЕКСТ-ПРИЧОРНОМОР’Я – Голова Одеської обласної державної адміністрації Сергій Гриневецький взяв участь в церемонії покладання квітів з нагоди Дня захисників та захисниць України.

Про це ІА «Контекст-Причорномор'я» повідомили в прес-службі Одеської ОДА.

З нагоди Дня захисників та захисниць України в Одесі відбулась церемонія покладання квітів до пам’ятника Тарасу Шевченку, участь в якій взяли участь ветерани АТО, керівники міста та області, міських районних адміністрацій, депутати, представники різних родів військ Збройних Сил України, відомчих і силових структур, громадськість.

Вітаючи одеситів та жителів області зі святом, Сергій Гриневецький відзначив, що історія Дня захисників та захисниць бере своє коріння ще зі славетних козацьких традицій і невипадково співпадає з Днем Українського козацтва. За словами голови ОДА, Одещина посідає особливе місце в обороноздатності держави, адже в нашому регіоні розташовані майже всі роди військ та повна інфраструктура сил забезпечення.

Сергій Гриневецький відзначив: «Сьогодні день тих, хто віддає свої силу, мужність і професіоналізм справі захисту нашої держави, хто щоденно виконує найважливіші та відповідальні завдання, спрямовані на захист нашої країни, сприяє зміцненню національної безпеки».


© 2005—2021 Информационное агентство «Контекст-Причерноморье»
Свидетельство Госкомитета информационной политики, телевидения и радиовещания Украины №119 от 7.12.2004 г.
Использование любых материалов сайта возможно только со ссылкой на информационное агентство «Контекст-Причерноморье»
© 2005—2021 S&A design team / 0.065
Перейти на полную версию сайта