ІА «Контекст Причорномор'я»
Одеса  >  Новини  >  Суспільство
Жителів Причорноморських областей України застерігають про мінну небезпеку
19:24 / 05.05.2022

ОДЕСА, 05 ТРАВНЯ 2022 РОКУ, КОНТЕКСТ-ПРИЧОРНОМОР’Я – Товариство з обмеженою відповідальністю «Одеський припортовий завод» поширює інформацію про мінну небезпеку.

Про це ІА «Контекст-Причорномор'я» повідомили в прес-службі Одеського припортового заводу.

У повідомленні підприємства сказано:

Акваторія Чорного моря наразі небезпечна як для судноплавства, так і для громадян – через розкидані армією російських окупантів неконтрольованих дрейфуючих морських мін. За час війни, що веде росія проти України, вже були виявлені міни біля берегів сусідньої Болгарії, на пляжі Южного та в Одеській затоці.

Міну, яка спливла на поверхню в затоці третього травня, було знешкоджено — повідомила Одеська міськрада з посиланням на ОК «Південь».

✔В Одеській затоці було знешкоджено міну, яка спливла на поверхню води. З метою убезпечення населення, спрацювали фахівці підривної команди ВМС ЗСУ. Підрив міни контрольований. Небезпеки немає✔.

Нажаль, це не поодинокий випадок – у минулому місяці знешкоджено міну на южненському центральному пляжі, і передбачити, де випливе небезпечний снаряд, наразі неможливо. Ми всі маємо пам’ятати про власну безпеку, а на допомогу у цьому стане новий вид інформування населення.

❗Задля вчасного попередження громадян про небезпеку на узбережжі та на територіях, що нещодавно визволені з-під окупації, Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій разом з великими мобільними операторами інформуватимуть громадян про мінну небезпеку, передає Урядовий портал.

Інформаційна кампанія за допомогою смс-повідомлень дозволить ознайомити більшу частину українців із важливими правилами поведінки, а також допоможе запобігти випадкам травмування через вибухонебезпечні знахідки. Оповіщення запровадять на регулярній основі.

⚠«Обережно: міни!»

Мінреінтеграції повідомляє про необхідність дотримання правил поводження з вибухонебезпечними предметами! У разі виявлення підозрілого предмета — не чіпайте, попередьте оточуючих про небезпеку, повідомте про знахідку за номерами телефону: 101, 102 або 112. Бережіть себе!», — приклад інформаційного розсилання.


© 2005—2024 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2024 S&A design team / 0.005
Перейти на повну версію сайту