ІА «Контекст Причорномор'я»
Одеса  >  Новини  >  Суспільство
«Корпорація монстрів» збирає на такмед для наших Захисників
12:53 / 08.06.2025
Суспільство

ОДЕСА, 08 ЧЕРВНЯ 2025 РОКУ, КОНТЕКСТ-ПРИЧОРНОМОР’Я – Лідер одеських волонтерів з «Корпорації монстрів» Катерина Ножевнікова описала основні досягнення та проблеми фонду за останній час.

Як передає кореспондент ІА «Контекст-Причорномор'я», про це йдеться на Фейсбук-сторінці лідера одеської благодійної організації «Корпорація монстрів» Катерини Ножевнікової.

У повідомленні на сторінці Katherine Nozhevnikova сказано:

Страшний приліт у Харькові

Черговий. Такий самий, як по всій країні трапляється кожного дня.

Відважні дівчата та хлопці с ДСНС та патрульної поліції Харькова (група ТОР) надають допомогу відразу.

Незважаючи на те, що ворог завжди підступно бʼє і по рятувальниках.

На фото наш з вами наплічник медика, якими ми забезпечуємо ДСНС в різних областях країни.

Яна, інспектор патрульної поліції, яка на другому фото — мати трех діточок.

Дякую всім вам. Коли я бачу таки світлини, я розумію навіщо ми тут.

Банка допомоги на тактичну медицину завжди тут

https://send.monobank.ua/jar/5AcQHHb9pK

Основний рахунок карта Приват 4246001003297797

Для переказів з інших банків треба ввести реквізити : БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД «КОРПОРАЦІЯ МОНСТРІВ» код 41569293, IBAN UA543052990000026000004918005 , в АТ КБ «ПРИВАТБАНК» МФО 305299

PayPal

oleksandra.podhorna@gmail.com

Допомагайте будь ласка, це дійсно рятує життя

Одеса поруч з Харковом


© 2005—2025 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2025 S&A design team / 0.032
Перейти на повну версію сайту