![]() |
|
![]() |
![]() |
ОДЕСА, 26 ВЕРЕСНЯ 2025 РОКУ, КОНТЕКСТ-ПРИЧОРНОМОР’Я — Адміністрація морських портів України встановила перші три мобільні захисні споруди в порту Чорноморська.
Про це ІА «Контекст-Причорномор'я» повідомили у прес-службі Адміністрації морських портів України.
В повідомленні АМПУ сказано:
⚓️ Чорноморський порт отримав перші мобільні укриття
В рамках реалізації програми з встановлення 38 модульних укриттів ДП “АМПУ” доставило першу партію — три мобільні захисні споруди встановили в порту Чорноморськ. До кінця року тут планують встановити ще сім.
Ці мобільні рішення стали важливим доповненням до існуючої системи безпеки, забезпечуючи портовикам швидкий доступ до захисту навіть у найвіддаленіших точках терміналів. Особливо це критично в умовах мінімального часу на реагування при ракетних загрозах.
Чорноморськ став першим портом, де розгорнуто масштабну програму посилення захисту працівників морської галузі. Надалі мобільні укриття планують розмістити у портах Великої Одеси та Дунайського регіону.
Кожне укриття спроєктоване з урахуванням специфіки діяльності та дозволить максимально ефективно захистити персонал критичної інфраструктури, від якого залежить стабільність експортних перевезень України.
![]() Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
© 2005—2025 S&A design team / 0.031Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я» |