![]() |
|
![]() |
![]() |
ОДЕСА, 16 ЖОВТНЯ 2025 РОКУ, КОНТЕКСТ-ПРИЧОРНОМОР’Я – З початку 2025 року платники податків Одещини сплатили до бюджетів усіх рівнів 23,9 млрд грн податку на доходи фізичних осіб, що на 20,1%, або на 4 млрд грн більше, ніж за січень — вересень минулого року, — керівник Головного управління ДПС в Одеській області Юрій Гурський.
Про це ІА «Контекст-Причорномор'я» повідомили в прес-службі Головного управління Державної податкової служби України в Одеській області.
У повідомленні податківців сказано:
З початку 2025 року платники податків Одещини сплатили до бюджетів усіх рівнів 23,9 млрд грн податку на доходи фізичних осіб, що на 20,1 %, або на 4 млрд грн більше, ніж за січень — вересень минулого року.
Про це повідомив керівник Головного управління ДПС в Одеській області Юрій Гурський.
Із загальної суми до державного бюджету сплачено – 12,4 млрд грн, а до місцевих бюджетів надійшло 11,5 млрд гривень.
Нагадуємо, що громадяни – платники податку на доходи фізичних осіб мають можливість скористатися податковою знижкою, якщо вони протягом року здійснювали витрати, що підлягають компенсації з бюджету.
Документи на отримання податкової знижки за витратами 2024 року можна подавати до 31 грудня 2025 року.
Як отримати податкову знижку: https://tax.gov.ua/media-tsentr/novini/870381.html.
Як подати декларацію – детальніше за посиланням: https://tax.gov.ua/media-tsentr/novini/866521.html.
![]() Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
© 2005—2025 S&A design team / 0.023Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я» |