![]() |
|
ОДЕСА 04 ГРУДНЯ 2025 РОКУ, КОНТЕКСТ-ПРИЧОРНОМОР’Я – Голова Одеської обласної військової адміністрації Олег Кіпер повідомив про обстановку в регіоні.
Як повідомляє кореспондент ІА «Контекст-Причорномор’я», про це йдеться в телеграм-каналі керівника Одеської ОВА.
У повідомленні голови облвійськадміністрації сказано:
❗️ОНОВЛЕННЯ ЩОДО НАСЛІДКІВ НІЧНОЇ АТАКИ НА ОДЕЩИНІ
За уточненими даними, внаслідок нічної атаки ударних безпілотників на Одесу постраждало 7 осіб. Станом на зараз одна людина залишається на стаціонарному лікуванні. Іншим постраждалим медичну допомогу надано без госпіталізації.
Служби продовжують роботу з ліквідації наслідків атаки та надають необхідну допомогу мешканцям.
***
В ніч на 4 грудня Одеса знову зазнала інтенсивної атаки ворожих безпілотників, постраждало 6 людей.
Підрозділами ППО більшу частину повітряних цілей вдалося знищити, проте зафіксовано пошкодження цивільної та енергетичної інфраструктури.
Внаслідок падінь уламків та дії вибухової хвилі пошкоджено: двері та скління 7 багатоквартирних будинків та адміністративної будівлі, легкові автомобілі.
Попередньо постраждало 6 осіб, з них 2 врятовані з заблокованих квартир. Ще 33 людям, зокрема, шістьом дітям, надано психологічну допомогу.
Пожежі, що виникли, оперативно ліквідовані рятувальниками. Для мешканців постраждалих будинків розгорнуто пункти незламності.
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
© 2005—2025 S&A design team / 0.065Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я» |