![]() |
|
ОДЕСА, 01 ТРАВНЯ 2026 РОКУ, КОНТЕКСТ-ПРИЧОРНОМОР’Я — Внаслідок нічної атаки по Одесі зафіксовано влучання у житлові багатоповерхівки та пожежі, є постраждалі. Комунальні служби ліквідовують наслідки обстрілу, а мешканці можуть подавати заявки на компенсацію за пошкоджене житло.
Про це ІА «Контекст-Причорномор'я» повідомили в департаменті інформації Одеської міськради (телеграм-канал).
В повідомленні міськради сказано:
Вночі ворог знову атакував Одесу.
У місті зафіксовано пожежу в 16-поверхівці. Також є влучання ще в одну висотку — там сталося загоряння на 11-му та 12-му рівнях. Внаслідок атаки є постраждалий, він проходитиме лікування амбулаторно.
Станом на ранок є інформація про ще одну постраждалу – до лікарні звернулася молода дівчина. ЇЇ госпіталізовано та надано всю необхідну допомогу. Медики оцінюють її стан як середньої тяжкості.
На місці атаки продовжує працювати оперативний штаб.
Комунальні служби закривають вікна плитами OSB, прибирають території та оцінюють масштаби руйнувань.
Представники районної адміністрації продовжують приймати заявки від мешканців на отримання компенсації за пошкоджене майно з міського бюджету та за державною програмою «єВідновлення».
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
© 2005—2026 S&A design team / 0.018Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я» |