ИА «Контекст Причерноморье»
Одеса  >  Новини  >  Суспільство
«Корпорація монстрів» подякувала благодійникам та продовжує важливі збори для Захисників України
15:02 / 23.06.2026
«Корпорація монстрів» подякувала благодійникам та продовжує важливі збори для Захисників України

ОДЕСА, 23 ЧЕРВНЯ 2026 РОКУ, КОНТЕКСТ-ПРИЧОРНОМОР’Я – Лідер одеських волонтерів з «Корпорації монстрів» Катерина Ножевнікова описала основні досягнення та проблеми фонду за останній час.

Як передає кореспондент ІА «Контекст-Причорномор'я», про це йдеться на Фейсбук-сторінці лідера одеської благодійної організації «Корпорація монстрів» Катерини Ножевнікової.

У повідомленні на сторінці Katherine Nozhevnikova сказано:

За день зібрали і відправили посилок на 1 млн з маленьким хвостиком.

Десь відсотків 60 з цієї суми це завдяки нашим неймовірним партнерам Nova Ukraine які передають вже декілька років поспіль медичні засоби для порятунку життя українців.

А також завдяки одній людині, яка передала гроші на закупку 64 старлінків (він поки не хоче, щоб про нього писали, але я думаю я його все ж вмовлю колись)

Це дві палети посилок, які були відправлені безкоштовно завдяки Гуманітарна Нова пошта (і це враховуючи що кожен день посилки відправляємо)

Травень ми закінчили з результатом майже 21,5 млн але в цьому місяці донати дуже впали. Розумію випускні, відпускні, ціни на все ростуть, зборів до фіга але я все одно буду писати і писати, бо без вашої допомоги такі звіти будуть неможливі .

Та й як то кажуть фіг з ними з цифрами — питання ж не в високій планці чи якомусь змаганні за «надої і показники»

За кожною гривнею чиєсь життя в прямому сенсі

З ранку намагалась зібрати на старлінки, але дописи знов погано якось заходять.

А вже треба збирати і на такмед.

Закінчилися турнікети. При тому, що за останні тижні ми видали не менше 5 тис шт.

Долучайтеся будь ласка

Останні місяці з роботи не виходжу зовсім, тому весь телефон забитий світлинами тільки зі складу та городу).

Відкрила архів минулого року. Цей день рік тому гарний був день.

Допоможить нам зібрати на 1000 турнікетів 600 тис грн і день буде гарний і а цьому році )

Обіймаю та дякую

Коментуйте будь ласка та підписуйтесь, хто це досі цього не зробив. Ми будемо постійно в вас вимагати гроші але й результати цього будуть вас тішити!

Одеса

На день ближче до перемоги

Http://next.privat24.ua/env/donate/a4322d23

https://send.monobank.ua/jar/7Eyzu11b21

Основний рахунок карта Приват 4246001003297797

Для переказів з інших банків треба ввести реквізити : БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД «КОРПОРАЦІЯ МОНСТРІВ» код 41569293, IBAN UA543052990000026000004918005 , в АТ КБ «ПРИВАТБАНК» МФО 305299

Банк Восток.

БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД «КОРПОРАЦІЯ МОНСТРІВ»

ЄДРПОУ: 41569293

UA603071230000026009020513865

ПАТ «БАНК ВОСТОК», м. Дніпро

МФО Банку 307123

МТБ: БФ «Корпорація Монстрів«код ЄДРПОУ 41569293, IBAN UA153281680000026004000007852 МФО 328168

PayPal

oleksandra.podhorna@gmail.com


© 2005—2026 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 0.018