![]() |
|
ОДЕСА, 26 ЧЕРВНЯ 2026 РОКУ, КОНТЕКСТ-ПРИЧОРНОМОР’Я – Лідер одеських волонтерів з «Корпорації монстрів» Катерина Ножевнікова описала основні досягнення та проблеми фонду за останній час.
Як передає кореспондент ІА «Контекст-Причорномор'я», про це йдеться на Фейсбук-сторінці лідера одеської благодійної організації «Корпорація монстрів» Катерини Ножевнікової.
У вчорашгбому повідомленні на сторінці Katherine Nozhevnikova сказано:
Доброго ранку
Сьогодні збираємо на те, на що давно не збирали завдяки допомозі нашої улюбленої Nova Ukraine та Dmitry Protserov які тягнуть наш відділ такмеду відсотків на 80
В травні на такмед та обладнання з 21 млн наданої допомоги ми з вами витратили більше 10 млн (
Сьогодні На складі залишилося дуже мало гемостатичних бинтів.
А вони ідуть і в аптечку і в рюкзак медика і видаємо у великій кількості як розхідник в медичні роти.
На 500 гемостатиків українського виробництва сьогодні треба зібрати 150 тис. А краще звісно придбати 1000. Тільки за останній міс ми роздали більше 2000 шт
UPD зайшла на склад закінчилися Січ остання коробка( тому ще хочаб на 200/300 турнікетів ще треба 120/180 тис грн
Доброго ранку, кохане місто
Долучайтесь будь ласка донатами, коментарями, світлинами, підпискою. Як завгодно
Часу замало
Одеса
На день
Ближче до перемоги
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
© 2005—2026 S&A design team / 0.014Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я» |