![]() |
|
ОДЕСА, 23 СЕРПНЯ 2026 РОКУ, КОНТЕКСТ-ПРИЧОРНОМОР’Я — До Дня Державного Прапора України прикордонники Одеського загону підняли над Чорним морем величезний синьо-жовтий стяг розміром 12 на 6 метрів. Його розгорнув БпЛА над чорноморською акваторією. Це найбільший український прапор, який підняли дроном над Одещиною.
Про це ІА «Контекст-Причорномор'я» повідомили в прес-службі Держприкордонслужби України.
У повідомленні відомства сказано:
Величезний державний стяг замайорів над Чорним морем.
До Дня Державного Прапора України прикордонники Одеського загону підняли синьо-жовтий стяг над Чорним морем.
Прапор розміром 12 на 6 метрів розгорнувся над чорноморською акваторією. Це – найбільший український стяг, піднятий БпЛА над Одещиною.
З Днем Державного Прапора, українці!
Нехай він майорить над усіма містами й селами нашої сильної, вільної та незалежної України.
Зі святом! З вірою в Перемогу!
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
© 2005—2026 S&A design team / 0.015Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я» |