Одеські «синхронщиці» стали призерками міжнародних турнірів
16:07 / 06.04.2022

ОДЕСА, 06 КВІТНЯ 2022 РОКУ, КОНТЕКСТ-ПРИЧОРНОМОР’Я — Одеські спортсменки стали призерками міжнародних турнірів з артистичного плавання.

Про це ІА «Контекст-Причорномор'я» повідомили в прес-службі відділення НОК України в Одеській області.

В повідомленні відділення сказано:

Вихованки Oдеської обласної ДЮСШ завоювали три медалі на міжнародних турнірах із артистичного плавання, які відбулися в Нідерландах і Чехії.

ПЕРШІ МІЖНАРОДНІ УСПІХИ

14-річна Юлія РЕРАК (тренери – Катерина ПІДГУРСЬКА, Віра ГОЛУБОВА) завоювала 1 золоту і 1 срібну медалі на Меморіалі Хани Цинкової, який відбувся в Празі. Юлія перемога в соло і стала другою в обов’язковій програмі у віковій категорії «13-15 років», поступившись переможниці 0,37 бали (67,28 проти 67,65).

12-річна Олена САЛІМОВСЬКА (тренери – Катерина ПІДГУРСЬКА, Віра ГОЛУБОВА) стала переможницею турніру в голландському Утрехті, вигравши змагання одиночниць в обов’язковій програмі в категорії «12 років і молодше». Вона набрала 57,944 бали, випередивши майже на 3 бали найближчу переслідувачку. В цій категорії виступали 48 спортсменок.