Одеса  >  Новини  >  Спорт
Одеський плавець – призер міжнародного турніру
16:34 / 14.04.2022
Спорт

ОДЕСА, 14 КВІТНЯ 2022 РОКУ, КОНТЕКСТ-ПРИЧОРНОМОР’Я — 16-річний одеський спортсмен став призером міжнародного турніру з плавання.

Про це ІА «Контекст-Причорномор'я» повідомили в прес-службі відділення НОК України в Одеській області.

В повідомленні відділення сказано:

16-річний спортсмен СДЮШОР «Динамо» Олексій ГРАБАРОВ став бронзовим призером міжнародних змагань «Multinations Junior Swimming Meet 2022». Змагання відбувалися в словенському місті Крань 9-10 квітня.

СЛОВЕНСЬКА БРОНЗА

Олексій ГРАБАРОВ (тренери – Вадим ПЕНЯЗЕНКО, Олена РОЩИНА) став третім на дистанції 400м комплексним плаванням, на 0,08 секунди підвищивши особистий рекорд (4.29,62).

На дистанції 200 м комплексом Олексій став 5-м, також встановивши особистий рекорд: 2.05,99 проти 2.06,18.

НАЦІОНАЛЬНІ ЧЕМПІОНАТИ

Провідний одеський плавець, неодноразовий чемпіон України Вадим НАУМЕНКО (тренер – Олександра КУРБАНОВА) виступав цими днями на чемпіонаті Італії. Найкращим результатом для нього стало 5-е місце на коронній дистанції 200 м комплексом – 2.02,83.

Ще один представник Одеси в збірній України 15-річна Катерина КАРАНІКОЛОВА (тренери — Олександра КУРБАНОВА, Ніна БАЖАНОВА) тижнем раніше ударно виступила на чемпіонаті Молдови, завоювавши 4 медалі: золоті на дистанції 50 м батерфляєм і на спині, срібні – на дистанціях 100 і 200 м на спині.

© 2005—2024 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»