ИА «Контекст Причерноморье»
Одесса  >  Новости  >  Спорт
Одеський шабліст – срібний призер міжнародного турніру
15:31 / 22.06.2022

ОДЕСА, 22 ЧЕРВНЯ 2022 РОКУ, КОНТЕКСТ-ПРИЧОРНОМОР’Я — Одеський спортсмен Андрій Ягодка завоював свою четверту медаль чемпіонату Європи з фехтування.

Про це ІА «Контекст-Причорномор'я» повідомили в прес-службі відділення НОК України в Одеській області.

В повідомленні відділення сказано:

Одеський шабліст, заслужений майстер спорту України Андрій ЯГОДКА став срібним призером чемпіонату Європи в командному турнірі, який проходить в Анталії.

ФІНАЛ

У фіналі командного турніру збірна України, де компанію Андрію ЯГОДЦІ (тренери – Олександр КРАСОВСЬКИЙ, Олександр ВАСЮТІН) склали Юрій ЦАП (Миколаївська), Василь ГУМЕН (Київ) і Богдан ПЛАТОНОВ (Черкаська), поступилися збірній Угорщини (39:45).

Це четверта медаль Андрія на Євро – остання була ще в 2013-му (бронза), також в командному турнірі (ще одне срібло в 2010-му, в команді і бронза в особистому турнірі в 2012-му).

ТУРНІРНИЙ ШЛЯХ

В 1/8 фіналу українці переграли іспанців (45:33), в чвертьфіналі – німців (45:44), а в півфіналі – збірну Туреччині (45:43). Останні два матчі завершував саме Андрій, причому в поєдинку з німецькими шаблістами Андрій зробив переможний удар в падінні. Наднапруженим вийшов і матч з турками. При рахунку 44:43 зробив удар, але після перегляду судді його не зарахувала. Радість була передчасною. Втім, наступна атака була зарахована. І Андрій відірвався наповну. Його переможний крик був настільки гучним і затяжним, що він навіть втратив голос.

МЕДАЛЬНИЙ ШАНС КРАВАЦЬКОЇ

В заключний день чемпіонату Європи, в середу, 22 червня, за нагороди в командного турнірі шаблісток побореться жіноча збірна України, у складі виступає одеська фехтувальниця Олена КРАВАЦЬКА.

Змагання розпочнуться о 9.30. В 1/8 фіналу збірна України зустрінеться зі збірної Польщі.


© 2005—2022 Информационное агентство «Контекст-Причерноморье»
Свидетельство Госкомитета информационной политики, телевидения и радиовещания Украины №119 от 7.12.2004 г.
Использование любых материалов сайта возможно только со ссылкой на информационное агентство «Контекст-Причерноморье»
© 2005—2022 S&A design team / 0.011
Перейти на полную версию сайта