Одеські стрілки успішно виступили на Чемпіонаті України
15:50 / 21.07.2022

ОДЕСА, 21 ЛИПНЯ 2022 РОКУ, КОНТЕКСТ-ПРИЧОРНОМОР’Я — Одеські спортсмени завоювали сім медалей на чемпіонаті України зі стендової стрільби.

Про це ІА «Контекст-Причорномор'я» повідомили в прес-службі відділення НОК України в Одеській області.

В повідомленнях відділення сказано:

Одеські майстри стендової стрільби завоювали 7 медалей в 1-му турі чемпіонату України, який проходив у Львові. Всі спортсмени збірної Одеської області (крім юніорів) представляли Центр олімпійської підготовки в Новій Долині.

ПЕРШИЙ СТАРТ РОКУ

У змаганнях на круглому стенді переможницею стала Ірина МАЛОВІЧКО (113 розбитих мішеней). Другою стала Вікторія НАУМЕНКО (108). Підопічна Миколи МІЛЬЧЕВА також перемогла і в змішаній категорії, разом з Іваном ЛОІКОМ – 138 (64+74). Срібні медалі тут завоювали чета Науменко – Вікторія і Олексій – 134 (69+65).

В особистому турнірі серед чоловіків Олексій НАУМЕНКО завоював срібло (115), Іван ЛОІК – бронзу (112). Переможцем став Андрій Кобзарук, який розбив 116 тарілочок зі 125-ти

Серед юніорів срібну медаль завоював Павло КУЗЬМЕНКО (86).

У підсумку 7 медалей (2 золоті, 3 срібні, 2 бронзові).

ЧЕМПІОНАТ ЄВРОПИ

Перший тур чемпіонату України став першим національним стартом цього року, а наступним стартом для провідних одеських стрільців буде чемпіонат Європи, який відбудеться на Кіпрі, а саме в місті Ларнака (24 серпня – 12 вересня).