Борці з Одещини успішно виступили на Чемпіонаті України
13:50 / 06.04.2023

ОДЕСА, 06 КВІТНЯ 2023 РОКУ, КОНТЕКСТ-ПРИЧОРНОМОР’Я — Спортсмени Одеської області показали найкращий результат в історії участі в Чемпіонатах України з вільної боротьби.

Про це ІА «Контекст-Причорномор'я» повідомили в прес-службі відділення НОК України в Одеській області.

В повідомленні відділення сказано:

Спортсмени Одеської області завоювали 4 золоті медалі на чемпіонаті України серед юніорів з вільної боротьби, який відбувся з 29 березня по 1 квітня в Коростені Житомирської області.

ПІДСУМКИ

Чемпіонами України стали Марія ЗЕНКІНА (до 76 кг), Олексій ХАРЧУК (до 70 кг), Микита ЗУБАЛЬ (до 65 кг, у всіх тренер – Володимир ВЕРЕМІЙЧУК, ФСК «Хімік», Южне) і Микола ТАШОГЛО (до 61 кг, тренери — Георгій ЯБАНЖИ, Іван ПЕТКОВ).

Крім того, Микола ТАШОГЛО і Олексій ХАРЧУК виконали норматив майстра спорту України.

Чемпіони України пройшли відбір на чемпіонат Європи (U-20), який відбудеться 26 червня – 2 липня в Іспанії

МЕДАЛІ В ДЕТАЛЯХ

Чемпіон Європи (U-20) 2022 року Микита ЗУБАЛЬ у фіналі за 1.27 розгромив Владислава Щербаченкова із Сум (10:0). Додамо, що п’ять сутичок на турнірі він виграв із загальним рахунком 40-2.

Микола ТАШОГЛО у фіналі, також достроково (15:4 за 5.31), переміг Віталія ГОНЧАРА із Івано-Франківська. Микола, як і Микита, також домінував в категорії – всі поєдинки він завершив достроково.

Олексій ХАРЧУК пройшов більш складний шлях до чемпіонства. У фіналі він добився перемоги в напруженому поєдинку з Ростиславом Прусом з Києва. При рахунку 6:6 йому вдалося покласти суперника на лопатки.

У змаганнях в найважчий ваговій категорії серед дівчат Марія ЗЕНКІНА здолала своїх суперниць із загальним рахунком 14-0.

ПІДГОТОВКА ДО ЄВРО

В рамках підготовки до чемпіонату Європи планується турнір в Румунії (Бухарест, 26-28 травня) і збір в Конча-Заспі безпосередньо перед змаганнями.