ІА «Контекст Причорномор'я»
Одеса  >  Новини  >  Спорт
Стрілки з Одещини успішно виступили на чемпіонаті України
11:02 / 12.05.2023

ОДЕСА, 12 ТРАВНЯ 2023 РОКУ, КОНТЕКСТ-ПРИЧОРНОМОР’Я — Одеські спортсмени переможно відкрили всеукраїнські змагання зі стендової стрільби.

Про це ІА «Контекст-Причорномор'я» повідомили в прес-службі відділення НОК України в Одеській області.

В повідомленні відділення сказано:

Одеські майстри стендової стрільби завоювали 2 медалі в перший день 1-го туру чемпіонату України, який відкрився у Львові.

ПІДСУМКИ

У змаганнях в змішаній категорії переможцем став сімейний дует у складі Олексія і Вікторії НАУМЕНКО, на третьому місці – Ірина МАЛОВІЧКО/ Іван ЛОІК. Всі спортсмени збірної Одеської області представляли Центр олімпійської підготовки в Новій Долині.

МЕДАЛІ В ДЕТАЛЯХ

Переможці на двох розтрощили 137 мішеней зі 150: Олексій – 70 (25+24+21), Вікторія – 67 (22+24+21). Вони вже після першої серії захопили впевнене лідерство – 47/50, а в другій — ще більше зміцнили його, показавши ще більш високий результат – 48/50. Маючи показник 95/100 після двох серій, одеські стрілки втримали переможний результат – 137 мішеней зі 150-ти. Ірина МАЛОВІЧКО і Іван ЛОІК фінішували з результатом 126 мішеней, що принесло їм бронзові медалі.

НАСТУПНІ СТАРТИ

Наступним стартом для одеських стрілків стане другий тур чемпіонат України, який відбудеться також у Львові, з 7 по 10 червня.

ЄВРОПЕЙСЬКІ ІГРИ

В Європейських іграх-2023 візьмуть участь три представники стендової стрільби Одеської області: майстер спорту України міжнародного класу Вікторія НАУМЕНКО (тренери – Микола МІЛЬЧЕВ, Руслан РЕВЕНКО), олімпійський чемпіон Микола МІЛЬЧЕВ та його вихованка, ще одна «міжнародниця» — Ірина МАЛОВІЧКО, до речі, єдина спортсменка Одеської області, яка завоювала олімпійську ліцензію (завдяки 5-му місцю на чемпіонаті світу-2022).

© 2005—2024 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»