ІА «Контекст Причорномор'я»
Одеса  >  Новини  >  Спорт
Плавці з Одещини завоювали 9 медалей на чемпіонаті України
17:55 / 15.05.2023

ОДЕСА, 15 ТРАВНЯ 2023 РОКУ, КОНТЕКСТ-ПРИЧОРНОМОР’Я — Одеські спортсмени завоювали 9 медалей на чемпіонаті України з плавання, який проходив в Броварах з 4 по 7 травня.

Про це ІА «Контекст-Причорномор'я» повідомили в прес-службі відділення НОК України в Одеській області.

В повідомленні відділення сказано:

ПІДСУМКИ ЗМАГАНЬ

Збірна Одеської області за підсумком змагань завоювала 4 золоті, 3 срібних і 2 бронзові медалі.

ОСОБИСТІ ДОСЯГНЕННЯ

Провідний плавець Одеської області Вадим НАУМЕНКО (тренер – Олександра КУРБАНОВА), який націлений на виконання олімпійського нормативу, завоював 3 медалі (2 золоті, 1 срібну).

Він переміг на своїй коронній дистанції 200 м комплексом, встановивши при цьому рекорд України (2.00,43), побивши свій же рекорд на 0.05 секунди (2.00,43), але олімпійський норматив (1.57,84) йому не підкорився.

Також Вадим став чемпіоном на дистанції 100 м на спині з результатом (56,17), встановивши особистий рекорд, та завоював срібло на 200-метрівці вільним стилем (1.50,83).

17-річний Олексій ГРАБАРОВ (тренери — Вадим ПЕНЯЗЕНКО, Олександра КУРБАНОВА, Олена РОЩИНА) завоював 4 медалі (2 золоті, 2 срібні). Він став чемпіоном на дистанціях 200 м на спині (2.02,18), 400 м комплексом (4.23,23), срібним призером — на 200-метрівці комплексом (2.05,33) і 400-метрівці кролем (4.05,10). Відзначимо, що Олексій на 3-х з 4-х медальних дистанцій (окрім 200 м на спині) встановив особисті рекорди.

15-річна Надія БІЛОВЕНКО (тренери – Вадим ПЕНЯЗЕНКО, Олена БУЦЬКО) завоювала бронзу на дистанції 100 м на спині (1.05,97), виконавши при цьому норматив майстра спорту України.

16-річна Катерина КАРАНІКОЛОВА (тренери – Олександра КУРБАНОВА, Ніна БАЖАНОВА) також була третьою — на дистанції 50 м на спині (30,49).

Спортсмени-медалісти представляють ФСТ «Динамо».

© 2005—2024 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»