Волейболісти з Одещини – призери Чемпіонату України
17:02 / 27.07.2023

ОДЕСА, 27 ЛИПНЯ 2023 РОКУ, КОНТЕКСТ-ПРИЧОРНОМОР’Я — Спортсмени із Чорноморська вперше в кар’єрі завоювали медалі чемпіонату України з пляжного волейболу.

Про це ІА «Контекст-Причорномор'я» повідомили в прес-службі відділення НОК України в Одеській області.

В повідомленні відділення сказано:

Спортсмени із Чорноморська Єгор СКРИПНИЧЕНКО (на фото: №2) і Савелій УШАКОВ стали срібними призерами чемпіонату України (U-18) з пляжного волейболу, який проходив в Києві 21-23 липня.

ПІДСУМКИ

Для вихованців КДЮСШ Чорноморська 15-річних Єгора СКРИПНИЧЕНКА і Савелія УШАКОВА (тренер – Анатолій СОКУЛЬСЬКИЙ) це перші медалі чемпіонатів України. У фінальному поєдинку вони поступилися столичному дуету Дмитро Козій/ Тимофій Твердохліб – 0:2 (16:21, 12:21).

МЕДАЛІ В ДЕТАЛЯХ

Свій шлях до фіналу в турнірі за участю 30-ти пар дует Єгор СКРИПНИЧЕНКО/ Савелій УШАКОВ пройшов без поразок. В перших двох матчах чорноморці без проблем обіграли пари Башняк/ Шведчиков (Кропивницький) – 2:0 (21:7, 21:7) і Верченко/Певец (Запоріжжя) – 2:0 (21:14, 21:10), а ось наступний матч (1/4 фіналу) вийшов найбільш складним в чемпіонаті – з сіяною другою парою Маринін/Романишин із Рівного.

«У цій грі були довгі розіграші та постійна напруга, але хлопці показали зібраність, цілеспрямованість, боролися за кожен м'яч», — відзначив тренер призерів Анатолій СОКУЛЬСЬКИЙ.

Здобувши перемогу з рахунком 2:1 (13:21, 24:22, 15:6), чорноморці, таким чином, взяли реванш за поразку на цій же стадії в нещодавньому чемпіонаті України (U-20) — 0:2 (18:21, 19:21).

В півфіналі Єгор СКРИПНИЧЕНКО/ Савелій УШАКОВ взяли верх над дуетом Щавінський/ Бойко — 2:0 (21:12, 21:12 та вийшли до фіналу змагань.

ЗА ЧЕСТЬ ОДЕЩИНИ

У змаганнях серед дівчат були близькими до завоювання медалей дебютанти вікових чемпіонатів України 15-річні Катерина НІЦЕНКО і Вікторія КАЧИОНІ (тренер – Тетяна СУХІНА), які в підсумку стали 4-ми. В поєдинку за 3-е місце дівчата в трьох партіях поступилися парі із Сум Красножон/Шкурат – 1:2 (19:21, 21:14, 7:15).

Після трьох «сухих» перемог на старті чорноморки поступилися майбутнім переможницям – парі Шуцька/ Біляк із Деражні Хмельницької області. Далі втішний раунд: ще одна перемога, друга вже на турнірі на парою Нікітчук/ Гусейнова із Рівненської області – 2:0 (21:18, 21:18), і боротьба за медалі. На жаль, в півфіналі дівчата поступилися запорізькій парі Юдіна/ Курнікова — 0:2 (18:21 21:23).