ИА «Контекст Причерноморье»
Одеса  >  Новини  >  Спорт
Одеські спортсмени вибороли медалі всеукраїнського турніру зі стрільби з лука
14:40 / 23.06.2026
Одеські спортсмени вибороли медалі всеукраїнського турніру зі стрільби з лука

ОДЕСА, 23 ЧЕРВНЯ 2026 РОКУ, КОНТЕКСТ-ПРИЧОРНОМОР’Я – Одеські лучники успішно виступили на чемпіонаті України зі стрільби з лука серед спортсменів U-21 та U-15, який відбувся у Львові та зібрав майже 200 учасників із різних регіонів країни.

Про це ІА «Контекст-Причорномор'я» повідомили в департаменті інформації Одеської міськради.

В повідомленні міськради сказано:

Медалі всеукраїнського турніру зі стрільби з лука — в одеських спортсменів.

З 17 по 21 червня 2026 року в м. Львів пройшов чемпіонат України зі стрільби з лука серед спортсменів U-21 і U-15.

Змагались 198 спортсменів із 13 областей України та м. Києва.

Збірна Одеської області була представлена вихованцями Комплексної дитячо-юнацької спортивної школи № 17 м. Одеси.

Серед спортсменок віком до 21 року Поліна Ткаченко стала бронзовою призеркою змагань.

Одесит Максим Вельчев виборов перше місце серед спортсменів до 15 років, а команда Одеси у складі Максима Вельчева, Юрія Граба та Романа Твердохліба отримала бронзові медалі у командному заліку.

Спортсменів підготували тренерки-викладачки Валерія Ткаченко, Олена Віхрова та Дарія Карагяур.


© 2005—2026 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 0.069