ИА «Контекст Причерноморье»
Одеса  >  Новини  >  Торгівля
На «7 кілометрі» – сезон розпродажів
14:17 / 19.08.2025
Торгівля

ОДЕСА, 19 СЕРПНЯ 2025 РОКУ, КОНТЕКСТ-ПРИЧОРНОМОР’Я – Торгівельні павільйони Промтоварного ринку «7 кілометр» пропонують значний асортимент літніх товарів за зниженими цінами.

Про це ІА «Контекст-Причорномор'я» повідомили в прес-службі Промтоварного ринку «7 кілометр».

У повідомленні підприємства сказано:

На «7 кілометрі» триває сезон розпродажів

Оптово-роздрібна специфіка Промтоварного ринку «Сьомий кілометр» відрізняється практично щоденною зміною асортименту.

Майже враховуючи дуже тяжкі умови, на ринок продовжують прибувати щотижня вантажівки з новими партіями товарів від вітчизняних та іноземних виробників. На ринку зараз можна підібрати наймодніші та найактуальніші літні моделі одягу, взуття та аксесуарів за найдоступнішими цінами! Крім того, у продажу з'явилися колекції нового осінньо-зимового сезону.

Запрошуємо на Промтоварний ринок «7 кілометр», розташований за адресою: Одеська область, Одеський район, смт Авангард, вул. Базова, 20

Час роботи: з понеділка по четвер – з 6.00 до 15.00, субота та неділя – з 6.00 до 16.00. П'ятниця – вихідний.

Ми завжди ради нашим відвідувачам!


© 2005—2025 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2025 S&A design team / 0.046
Перейти на повну версію сайту