![]() |
|
ОДЕСА, 28 ТРАВНЯ 2026 РОКУ, КОНТЕКСТ-ПРИЧОРНОМОР’Я — В Одеській області з 8 червня будуть введені сезонні обмеження для руху великовагового транспорту.
У повідомленні облвійськадміністрації сказано:
До уваги водіїв!
З 08.06.2026 вводяться сезонні обмеження руху для великовантажних транспортних засобів в Одеській області.
З метою збереження автомобільних доріг на період аномальних підвищень температури повітря тимчасово вводимо сезонне обмеження для руху великовагового транспорту. Цього вимагають Закони України «Про дорожній рух» та «Про автомобільні дороги» та постанова КМУ № 879 «Про заходи щодо збереження автомобільних доріг загального користування». Задля збереження дорожнього покриття вантажівкам заборонено рухатися при температурних показниках повітря більше +28°С. Заборона стосується транспорту фактичною масою понад 24 тонни і навантаженням на вісь понад
7 тонн.
Обмеження не застосовуються для транспортних засобів, які використовуються для ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій та транспортних засобів, що здійснюють перевезення небезпечних, швидкопсувних вантажів, живих тварин і птиці, військових вантажів, товарів подвійного призначення та/або майна, що використовується для потреб оборони та інше.
З цією метою на автомобільних дорогах загального користування державного значення встановлено відповідні заборонні дорожні знаки та інформаційні щити.
Перечекати спекотний період водії можуть на майданчиках для тимчасової стоянки в смугах відведення автомобільних доріг та біля об’єктів дорожнього сервісу.
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
© 2005—2026 S&A design team / 0.016Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я» |