![]() |
|
ОДЕСА, 23 ЧЕРВНЯ 2026 РОКУ, КОНТЕКСТ-ПРИЧОРНОМОР’Я – Департамент міського господарства Одеської міської ради закликає автолюбителів не залишати автотранспорт на решітках дощоприймачів і в безпосередній близькості до них.
Як повідомляє кореспондент ІА «Контекст-Причорномор’я», про це йдеться на Фейсбук-сторінці одеського КП «Міські дороги».
В повідомленні підприємства сказано:
Вітаємо шановних друзів нашого підприємства 🙌
Сьогодні, 23.06.26 року працюємо на таких локаціях:
по місту — прибирання, мийка зупинкових комплексів;
проспект Адміральський — очищення дощоприймачів та промивання рукавів;
проспект Адміральський — очищення колектора;
Куяльницький канал — очищення каналу;
вул. Локомативна/ вул. Лиманна
вул. Героїв Оборони Одеси ,113
вул. Отомана Головатого, 113
вул. Миколаївська дорога ,142
вул.Рішельєвська,60/вул.Велика Арнаутська — підготовка дорожнього та тротуарного покриття;
вул.Хаджибейська дорога — фарбування зупиночного комплексу;
вул.Віталія Нестеренка,5
вул.Академіка Корольова, 58
вул.Чубаївська ,11а
вул.Львівська, 2
проспект Князя Ярослава Мудрого ,25/1 /Сім'ї Глодан
вул.Євгена Чикаленка, 75 — відновлення дорожнього та тротуарного покриття (асфальтування);
вул.Косівська — відновлення тротуарного покриття (плитка).
У роботах задіяно 47 одиниць спецтехніки та 349 робітників підприємства.
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
© 2005—2026 S&A design team / 0.032Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я» |