![]() |
|
ОДЕСА, 25 ЧЕРВНЯ 2026 РОКУ, КОНТЕКСТ-ПРИЧОРНОМОР’Я – Департамент міського господарства Одеської міської закликає автолюбителів не залишати автотранспорт на решітках дощоприймачів і в безпосередній близькості до них.
Як повідомляє кореспондент ІА «Контекст-Причорномор’я», про це йдеться на Фейсбук-сторінці одеського КП «Міські дороги».
В повідомленні підприємства сказано:
Вітаємо шановних друзів нашого підприємства 🙌
Сьогодні, 25.06.26 року працюємо на таких локаціях:
по місту — прибирання, мийка зупинкових комплексів;
вул.Долинська — очищення лотків;
балка Рибальська — навантаження сміття;
вул.Сергія Ядова,49 — підготовка до фарбування та фарбування зупинкого комплексу;
вул. Сергія Ядова
вул.Хаджибейська дорога
вул.Рішельєвська,60/вул.Велика Арнаутська — підготовка дорожнього та тротуарного покриття;
вул. Степова,56
вул.Косівська,4-а
вул.Миколаївська дорога,189
вул.Академіка Корольова ,5
вул.Євгена Чикаленка ,75
вул.Канатна,73
пр-кт Шевченка/пр.-кт Лесі Українки
вул.Решата Аметов,23а — відновлення дорожнього та тротуарного покриття (асфальтування).
У роботах задіяно 46 одиниць спецтехніки та 348 робітників підприємства.
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
© 2005—2026 S&A design team / 0.022Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я» |