![]() |
|
ОДЕСА, 26 ЧЕРВНЯ 2026 РОКУ, КОНТЕКСТ-ПРИЧОРНОМОР’Я – Департамент міського господарства Одеської міської ради закликає автолюбителів не залишати автотранспорт на решітках дощоприймачів і в безпосередній близькості до них.
Як повідомляє кореспондент ІА «Контекст-Причорномор’я», про це йдеться на Фейсбук-сторінці одеського КП «Міські дороги».
В повідомленні підприємства сказано:
Вітаємо шановних друзів нашого підприємства 🙌
Сьогодні, 26.06.26 року працюємо на таких локаціях:
по місту — прибирання, мийка зупинкових комплексів;
вул.Долинська — очищення та обкіс лотків;
вул.Євгена Чикаленка — очищення дощоприймачів;
дорога Хаджибейська — очищення каналу;
парк Грецький — перевезення блоків;
вул.Довга — відкачування води;
площа Соборна — мийка підземних сміттєзбірників;
сходи Швейцарські
сходи Херсонські — ручне прибирання сміття з лотків;
вул.Прохорівська
вул.Балківська
площа Менделе Мойхер-Сфоріма
проспект Князя Володимира Великого — ручне прибирання, прибирання полоси безпеки;
вул.Кіри Муратової/вул.Новосельського — засипка ям та промоїн асфальтогранулятом;
Спуск до пляжу «Дельфін» — демонтаж бетонних споруд;
вул.Сімʼї Глодан, 18а,
вул. Інглезі 3, — підготовка дорожнього та тротуарного покриття;
вул.Рішельєвська,60/вул.Велика Арнаутська — відновлення тротуарного покриття (плитка).
У роботах задіяно 48 одиниць спецтехніки та 352 робітників підприємства.
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
© 2005—2026 S&A design team / 0.013Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я» |